Новини

Кількість пільгових поїздок у міському транспорті збільшили

На засіданні виконкому Володимирської міськради розглянули 47 питань.

Про виконання Програми розвитку молодіжної політики і спорту у громаді за 2023 та три місяці поточного року прозвітував начальник відділу молодіжної політики та спорту Вячеслав Петрук, якому  подякували за проведену роботу. Міський голова Ігор Пальонка, враховуючи побажання члена виконкому Олега Борбелюка, запропонував зв’язатись із професійними спортсменами, вихідцями з Володимирщини, які нині грають за кордоном, щоб вони внесли і свій вклад у розвиток спортивної інфраструктури громади.

Прийнято рішення про формування перспективної мережі та наповнюваності класів закладів загальної середньої освіти, щодо якого начальниця відділу освіти Наталія Митошоп навела аргументи важливості створення у місті профільного академічного ліцею на базі ліцею імені Олександра Цинкаловського, у якому тепер навчатимуться усі десятикласники громади.

Проголосували за втрату чинності рішення виконкому від 2017 року про встановлення вартості тарифу на вивезення рідких побутових відходів, які надаються комунальним підприємством КП «Полігон» (тариф є неокупним).

Внесено також зміни до переліку послуг, які надає Центр надання адміністративних послуг міста, адже у Володимирі запрацював сервіс видачі посвідчень водія.

Прийнято також рішення про збільшення кількості пільгових поїздок у міському транспорті з 10 до 60 ветеранам праці та іншим особам похилого віку – на період з травня по вересень.

Коментарі
Теги: "Володимир, пільговий проїзд
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up