На головну Новини Кінотеатр виграв судовий позов

Кінотеатр виграв судовий позов

128

Волинський окружний адмінсуд визнав протиправним один з пунктів рішення виконавчого комітету №292 «Про встановлення режиму роботи окремих закладів торгівлі та сфери послуг» за позовом торгово-розважального центру «7я».

Про це йдеться в ухвалі суду, яку оприлюднили 9 січня, повідомляє видання БУГ. Пунктом 2.2. рішення виконкому у вересні 2019-го було визнано таким, що втратило чинність, його рішення від 18 квітня  цього ж року № 107 «Про встановлення  режиму  роботи окремих закладів торгівлі та сфери послуг». Тобто було скасовано режим роботи закладу.

- реклама -

“У зв’язку з доповідною запискою управління містобудування і архітектури виконавчого комітету міської ради щодо функціонування торгово-розважального центру «7я» на  вул. 20  Липня, 79 у неприйнятому в експлуатацію приміщенні та з метою  запобігання виникненню ситуації, яка нестиме небезпеку для відвідувачів”- йдеться в вересневому рішення міськвиконкому.

Цей пункт рішення міськвиконкому про скасування режиму роботи визнаний протиправним та був скасований ухвалою суду. Також суд ухвалив стягнути за рахунок бюджетних асигнувань виконкому міськради на користь фізичної особи-підприємця судові витрати у розмірі 1921 гривень. «Законодавством не надано повноваження виконавчому комітету щодо встановлення режиму роботи підприємств, установ, організацій, які не належать до комунальної власності, без погодження такого режиму із власником, як і скасування такого”, – йдеться в судовій ухвалі.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один × три =