Новини

Класифікація та особливості пускозарядних пристроїв

Бізнес, Реклама
399 переглядів

Пускові зарядні пристрої використовуються для запуску двигунів та підзаряджання АКБ легкових і вантажних автомобілів. Вони поділяються на дві основні категорії — стаціонарні та автономні. Стаціонарні моделі отримують живлення від централізованої електромережі. Автономні ПЗП також називають «бустерами». Ці прилади компактних габаритів мають вбудовані батареї, що забезпечує їхню мобільність та дає змогу використовувати на далекій відстані від автосервісів та СТО.

Які нюанси враховувати під час купівлі?

Для того щоб не помилитися, вибираючи модель, варто визначитися із головними параметрами. Ключові аспекти, на які треба звертати увагу якщо ви вирішили купити пускозарядний пристрій:

  1. напруга;
  2. ємність вбудованого акумулятора;
  3. пусковий струм;
  4. максимальна сила струму зарядки;
  5. ємність АКБ автівки.

Більшість представлених на ринку ПЗП працюють виключно з напругою 12 В. Вони дають змогу заряджати акумуляторні батареї легкових автомобілів. Для мотоциклів та вантажівок необхідно придбати просунуті моделі, що підтримують напругу 6 і 24 вольт відповідно. Ємність вбудованого акумулятора залежно від категорії може бути від 8 до 70 А·г. Для визначення потрібної сили струму, ємність автомобільної АКБ треба поділити на десять. Отже, для ефективного заряджання батареї на 700 А·г, необхідно щоби пускозарядний пристрій подавав струм не менше 70 А. Більш потужні моделі заряджатимуть акумулятор швидше, однак їхня вартість може бути значно вищою. Сила пускового струму бюджетних приладів знаходиться в діапазоні від 400 до 800 ампер. Просунуті моделі (1000 А й більше) необхідні для запуску двигунів автівок взимку в умовах мінусових температур, а також у гірській місцевості з різкими перепадами висот. На ринку представлені пристрої трансформаторного та імпульсного (інверторного) типу. Перший тип характеризується витривалістю і надійною роботою, а другий — компактністю та швидкістю заряджання.

Топові виробники ПЗП

Провідними виробниками обладнання для старту моторів і підзаряджання акумуляторів експерти називають такі бренди:

  1. Bosch;
  2. Baseus;
  3. Tesla;
  4. Hyundai;
  5. CTEK.

Вартість автономних ПЗП від топових виробників стартує з позначки 5 тисяч гривень. Широкий вибір моделей доступний у магазині allo.ua у Львові. Товар реалізується з доставкою по регіонах і офіційною гарантією.

Просунуті функції

Сучасні прилади, призначені для використання в будь-який сезон, оснащені додатковим функціоналом, зокрема:

  1. Автоматична діагностика генератора та АКБ.
  2. Зимовий режим.
  3. Режим зберігання.
  4. Регулювання сили струму.
  5. Режим відновлення ємності.

Функція десульфатації дає можливість відновити втрачену ємність акумуляторної батареї через тривалі перерви в роботі. Опція регулювання сили струму дає змогу адаптувати роботу ПЗП під конкретні потреби. Важливою перевагою є наявність ефективних систем захисту від перегрівання, коротких замикань, перевищення максимального рівня зарядки та неправильного підключення. Вони забезпечують більш тривалий термін експлуатації обладнання.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up