На головну Новини Ключі від квартири за обласною програмою

Ключі від квартири за обласною програмою

9

Ключі від квартири вручили володимирчанину Миколі Ребіцькому. Юнак перебував на черзі на отримання житло як особа з-поміж сиріт та отримав довгоочікувану нерухомість за обласною програмою забезпечення житлом дітей цієї категорії.

Пошуком, придбанням та оформленням усіх документів займався Володимир-Волинський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в особі директора Вікторії Юхимюк. Квартиру придбали після складеного акту обстеження та засідань кількох комісій  для особи, позбавленої батьківського піклування, за виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для дітей сиріт та  позбавлених батьківського піклування.

- реклама -

Загальна площа помешкання – 35,1 квадратного метра. Житлово-побутові умови задовільні,  тут зроблено ремонт та підключені усі комунікації. Квартира також облаштована меблями та технікою.     

Новоспечений власник зазначив, що задоволений житлом. Привітав Миколу Ребіцького з отриманням ключів від довгоочікуваного помешкання міський голова Ігор Пальонка. Він відзначив, що хлопець є вихованцем будинку сімейного типу Бучковських, якому завжди допомагає місцева влада.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

16 + 1 =