На головну Анонси Княжі баскаки і масштабна гра-стратегія на Військовому гарнізоні

Княжі баскаки і масштабна гра-стратегія на Військовому гарнізоні

39

 Ще однією цікавою для дітей і дорослих локацією стане цього року військовий гарнізон, організований керівником ВПЦ «Третій полк» Русланом Бормовим.

У неділю чоловіків і юнаків від 16 років чекають захопливі парні змагання «Княжі баскаки». «Баскаками називали тих, хто збирав данину для князя, – пояснює Руслан. – Вони повинні були вміти й зібрати її, і вберегти та захистити казну. Тому ми вирішили провести змагання, на кшталт богатирських ігор, але проявити тут потрібно буде не стільки силу,скільки кмітливість, спритність і вміння співпрацювати, адже до участі допускаються лише парні команди. Тож беріть брата, свата, кума, друга і приходьте випробувати свої сили».

- реклама -

А в суботу для  молодших гостей фестивалю організатори підготували захопливу гру-стратегію «Великий князь». Кожен із десяти учасників представлятиме окреме князівство, а його завданням буде об’єднати усі князівства під своєю владою. Для цього доведеться, дотримуючись правил гри, кидати виклик суперникам, витягати картки із завданнями і виходити на «двобій». «Але битися ніхто не буде», – заспокоює Руслан Бормовий. – «Для того, щоб перемогти, треба буде проявити хитрість, кмітливість, бути швидким і спритним. Хто перемагає – забирає собі князівство переможеного». А двоє учасників, які лишаться у грі останніми, зійдуться у двобої за владу і титул Великого князя.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

три × один =