На головну Інтерв'ю «Княжна Володимира-2018» на сцені і поза нею: про шоу, переможницю і закулісся...

«Княжна Володимира-2018» на сцені і поза нею: про шоу, переможницю і закулісся суддівства

255
фото Івана Дуди

Традиційно 8 березня містяни дізналися ім’я нової Княжни Володимира. Нею стала першокурсниця педколеджу Вікторія Жеребцова, яка виборола перемогу з-поміж дванадцяти красунь,  котрі демонстрували свою грацію, пластичність, вроду і вміння триматися на сцені у п’яти конкурсах – представленні, танці, дефіле у вишиванках, купальниках та вечірніх сукнях.

   Дійство цього року видалося справді цікавим – динамічні дефіле і «розходки» і чуттєвий танець у стилі «контемп» у виконанні конкурсанток перемежовувалися виступами місцевих та запрошених артистів – Катерини Рибак, Олександра Чишія, Ірини Рижко, гурту «Елегія». Дівчата ж двічі мали змогу розповісти про себе й продемонструвати не лише зовнішність, а й свій інтелект, розкрити свій внутрішній світ. Першого разу – під час представлення, текст якого вони готували заздалегідь, а вдруге – відповідаючи на несподівані запитання від ведучого вечора Романа Віслобокова під час виходу у вечірніх сукнях.

- реклама -

   Суддям і справді довелося нелегко, адже усі учасниці були вродливими, чарівними і граційними. Все ж, журі, до якого увійшли депутати міськради Андрій Гудим та Роман Горошкевич, представниця ПП «Універсам» Людмила Лемешко, викладачка педагогічного коледжу, «хрещена мама» «Княжни Володимира» Тамара Карпук, відмінниця освіти України Альбіна Тичук, переможниця конкурсу краси «СтудМісКиєв» та фіналістка «СтудМіс України – 2017» Анастасія Ковалюк та виконавчий директор «Фонду Прибужжя» і голова журі Борис Карпус визначилися із переможцями у номінаціях.

Так, «Чарівністю Володимира» стала  Надія Ковалик, «Артистичністю» Анастасія Марчук, «Елегантністю» Анастасія Колтанюк,  «Грацією» Вікторія Жеребцова, «Загадковістю»  Світлана Марчук, «Привабливістю» Ірина Грабовська, «Романтичністю» Марина Стасюк, «Оригінальністю» Світлана Волох, «Вишуканістю» Олена Панасюк, «Креативністю» Аліна Гейко, «Фотогенічністю» Ангеліна Ковальчук. Остання, до речі, перемогла і в інтернет-голосуванні, яке проводилося на сторінці «Княжна Володимира» в Інстаграм. Усі учасниці отримали у подарунок квіти, павер-банки та інші призи. «Глядацькою симпатією Володимира», яку обирали через голосування у залі, стала Ірина Асмолкова, якій  вручили подарунок від фонду Ігоря Гузя «Прибужжя» – телевізор.

Титул «Княжни Володимира» і сертифікат на вісім тисяч гривень у мережу ювелірних салонів «Злата» отримала Вікторія Жеребцова. Корону Княжни їй передала минулорічна переможниця конкурсу Анастасія Тимощук.

   Наступного дня організатори, голова журі, переможниця та учасниці прийшли на прес-конференцію, аби розповісти про враження і закулісні секрети «Княжни Володимира-2018».

    Наталія Ярошук, організаторка конкурсу (управління освіти, молоді і спорту міськвиконкому):

– Вдячні усім нашим спонсорам – «БРВ Україна» (директор Олександр Гоцко), «Володимир-Волинській птахофабриці» (директор Аліна Сич), ПП «Універсам», мережі ювелірних магазинів «Злата», ПП «ВАОВА», магазинам «Скарбничка декору», «Фан-Фан Тюльпан», рекламній агенції «MAXIMES», мережі кав’ярень «Кава Avenue», мережі магазинів«КПІ- сервіс», регіональному представництву компанії «Avon», нічному клубу «Двіжок», фотографу  Івану Дуді та іншим. Вони допомогли забезпечити хороший призовий фонд. Крім того, ЦПО нам надав приміщення для проведення репетицій.

Цього року «Княжна» пройшла ліпше, ніж минулого –і самі це бачимо, і  відгуки глядачів засвідчують. У цьому велика заслуга нових учасників організаторської команди – дівчат з “CreativeStudio”, які доклали максимум зусиль, аби провести конкурс на високому рівні.

Анастасія Азанова, організаторка конкурсу (ГО “CreativeStudio”):

– Команда організаторів дуже велика, і крім нас – тих, хто припрацьовував концепцію, ставив дефіле, це й декоратори, сценарист, звукорежисер, швачки, які шили для дівчат футболки і купальники, і багато інших людей. Працювали над однією ціллю – зробити доброякісну і гарну картинку на сцені. Чи це нам вдалося – судити глядачам. У майбутньому треба повертати конкурсу престижність, щоб володимирські красуні бажали брати в ньому участь. А зробити це можна, забезпечивши хороші призи і шоу високого рівня, щоб дівчатам було не соромно вийти на сцену. Коли конкурс буде виведено на новий рівень, доцільно буде запрошувати у журі представників модельних агентств з інших міст.

 Анна Кондисюк, хореографиня:

-У дівчат, як і в мене, були сині коліна і плечі. Ні, ми не билися 🙂 , а танцювали, але робота над танцем вимагала багато зусиль. Не  все вдавалося з першого разу і у хореографії, і у дефіле. Проте працювати з нашими конкурсантками було дуже приємно.

Олена Омелюх: організаторка конкурсу (ГО “CreativeStudio”):

– Я налаштовувала дівчат на те, що треба достойно поводитися під час і – що особливо важливо – після конкурсу. Бо навіть програш може стати поштовхом до нових звершень. Щодо самої Княжни, то вона стає обличчям міста, тому повинна свій титул нести гідно. Варто також залучати її до різних міських подій. Упродовж року ми витягували Настю Тимощук, куди тільки могли, – вона була ведучою конкурсу «Битва талантів», брала участь в інших заходах. Але робити це треба більше і на міському рівні, можливо – доручити їй якусь місію.

Борис Карпус, голова журі конкурсу:

– Зізнаюся чесно: у переддень «Княжни» мені телефонували «згори» і просили про одне – аби суддівство було максимально об’єктивним. Оцінювати дійсно виявилося складно. Спершу в моєму списку було зо п’ять дівчат, достойних корони переможниці. Але коли ми вирушили до нарадчої кімнати, кожен із нас озвучив свій топ-3 учасниць. Далі була проста математика – дивилися, чиє ім’я зустрічалося у наших списках найчастіше. Після цього у нас був явний лідер, і особливих заперечень проти цієї кандидатури не було. Тому вважаю, що наше рішення – присвоїти титул «Княжни Володимира» Вікторії було абсолютно об’єктивним.

Анастасія Тимощук, «Княжна Володимира-2017»

– Життя після перемоги у конкурсі, звісно, змінилося – стала іншою насамперед я. Титул додав впевненості у собі, віри у себе. Своє звання я пронесла гідно і корону передала легко і щиро у надійні руки.

Вікторія Жеребцова, «Княжна Володимира-2018»:

– У своїй перемозі була впевнена на відсотків 70. І досі до кінця не можу повірити, що ця корона – моя, а я – Княжна. Батьки мене дуже підтримували, переконували піти на конкурс і спробувати себе. Чому обрали саме мене? Мабуть, тому, що я  достатньо вродлива для цього титулу і буду з гідністю нести корону.

Навчаюся я у педколеджі на відділі образотворчого мистецтва і дизайну. Люблю малювати і співати, але завжди мала боязнь сцени. Тому участь у «Княжні» стала для мене можливістю перебороти свій страх. Після закінчення педколеджу хочу стати дизайнером.

Після перемоги отримала як багато вітань і підтримки, так і трохи неприємних коментарів. Поки йшла, з мене тричі намагалися зірвати корону… Але людина, яка в такий спосіб хотіла довести, що я її не заслужила, чомусь сама не мала сміливості взяти участь у конкурсі. На відміну від тих дівчат, які вийшли цього дня на сцену. Тому вважаю, що кожна із наших конкурсанток уже по-своєму переможниця.

Інші учасниці «Княжни Володимира», Настя Колтанюк і Анастасія Марчук зізналися, що підготовка була непростою – важко було за всіма репетиціями встигнути з промовою, а на сцені – керувати емоціями. Зате за лаштунками панувала тепла, доброзичлива і дружня обстановка. Суперниці на сцені, а поза нею дівчата підтримували одна одну, допомагали і навіть ділили одного перукаря на трьох.

Віталіна  МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два × чотири =