На головну Новини «Княжна Володимира-2020»: Концепцію оформлення обирають з п’яти варіантів

«Княжна Володимира-2020»: Концепцію оформлення обирають з п’яти варіантів

546
фото архівне, з офіційної сторінки конкурсу у Фейсбуці

Продовжуємо розповідати вам про новини з підготовки ювілейного конкурсу «Княжна Володимира-2020». Цього разу організатори дозволили нам зазирнути в буквальному сенсі у «закулісся» дійства і розповіли, хто працює його оформленням.

Якщо з дівчатами-учасницями на найближчі кілька тижнів усе зрозуміло – їх чекають тренування за графіком, то найбурхливіша  і найважливіша робота, і визначає концепцію сценічного дійства, ведеться уже зараз. Глядачі, ймовірно, і не здогадуються, та тригодинне шоу під назвою «міський конкурс грації та краси «Княжна Володимира» готує велика команда організаторів і помічників.

- реклама -

От, наприклад, оформлення сцени, – пояснює Анастасія Азанова. – Потрібно продумати кожнісіньку деталь, аби вона відображала загальну концепцію цьогорічного конкурсу,  підібрати необхідні матеріали, врахувати можливості кошторису і технічні умови. Ми рівняємося на наймасштабніші шоу, а їхній рівень диктує, скажімо, використання великих екранів. На жаль, цього собі дозволити не можемо, зате щороку примудряємося вигадувати і пропрацьовувати концептуальний декор куліс, який мав би сучасний вигляд.

Тож хто працює над художнім оформленням? Розробкою дизайну займається викладачка ЦПО Олена Гаврилюк, за її ескізами і  декорують сцену. Втілити всі візуальні й концептуальні ідеї організаторів – справа непроста. «Цього тижня за підсумками тригодинної наради на столі у пані Олени лишилося 5 кардинально різних варіантів вигляду сцени «Княжни-2020», – розповідає Настя. –  Зараз вона це все аналізує і обирає найбільш прийнятний стосовно бюджету конкурсу варіант. Гарантуємо, що декор буде унікальним… це буде вихід за рамки!»

Після складання і затвердження ескізу Олена Гаврилюк пише кошторис на матеріали (щоб було зрозуміліше щодо масштабів витрат, зауважимо, що довжина однієї куліси – вісім метрів), адже за роки підготовки конкурсу вже знає навіть скільки грамів глітеру витратить на квадратний сантиметр. Далі складні технічні роботи виконуватимуть майстри Віктор Джус та Андрій Стрільчук, про що організатори розкажуть пізніше. Зараз же працюють над основною концепцією й обіцяють наступного тижня розповісти ще більше цікавих подробиць.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

4 × пять =