На головну Новини “Княжна Володимира-2020”: програма дійства, ім’я ведучого і найважливіший момент в організації

“Княжна Володимира-2020”: програма дійства, ім’я ведучого і найважливіший момент в організації

647

Усе менше часу лишається до ювілейного конкурсу «Княжна Володимира-2020», який традиційно відбудеться 8 березня. У неділю, 1 березня, на офіційній інстаграм-сторінці «Княжни» розпочнеться голосування, яке визначить володарку титулу «Інтернет-симпатія Володимира». До слова, упродовж цього періоду сторінка буде закрита для тих, хто не підписався на неї, тож якщо ви бажаєте підтримати своїм голосом котрусь із учасниць, стати підписником «Княжни Володимира» потрібно вже.

Тим часом організатори оприлюднили програму дійства. Розпочнеться воно з дефіле та короткого представлення. Далі на конкурсанток чекає вихід в одязі від магазину “LadyBoss”, згодом – дефіле у купальниках. Після антракту претендентки на корону Княжни дивуватимуть і захоплюватимуть публіку видовищним і незвичайним шоу – м’юзиклом, у якому продемонструють не лише хореографічну, а й ораторську майстерність. Найяскравішим виходом, безперечно, буде дефіле у вечірніх сукнях. А вже після цього журі визначить і нагородить переможниць в усіх номаніціях і, звісно, назве ім’я нової Княжни. Крім власне конкурсних виходів, на глядачів чекає ще чимало сюрпризів, про які обіцяють розповісти вже наступного тижня.

- реклама -

Відомо, що головним господарем сцени стане професійний ведучий Анатолій Козак. Але разом із ним упродовж дійства працюватимуть ще декілька співведучих.

Тим часом ми поцікавилися, що найважливіше в організації конкурсу. Організатори кажуть – це бойовий командний дух.

«Ми вже розповідали, що над “Княжною Володимира” трудиться велика команда, яка ще й збільшується ледве не щодня, бо до неї долучаються хороші люди, які підтримують нашу ідею, – ділиться Анастасія Азанова. – Адже “Княжна Володимира” – це не банальний конкурс краси, а дієвий інструмент у нашому місті, з допомогою якого ми щодня доносимо більш ніж трьом тисячам підписників в інстаграмі, що заради досягнення цілей потрібно працювати. Недостатньо мати якусь одну рису, як то тільки  наполегливість, тільки врода, тільки гострий розум, тільки бажання. Тут ростуть і розвиваються усі конкурсантки. На кожній репетиції ми говоримо з ними про внутрішню мотивацію та відповідальність. Адже саме на дівчатах лежить гігантська відповідальність, бо ми, команда організаторів, можемо спланувати найфантастичніші виступи разом з найкрутішими артистами,  але на сцену вийдуть саме вони. Усі разом відповідають за яскраве якісне шоу і передачу енергетики глядачам, а кожна особисто – за те, аби якнайкрутіше презентувати себе, дівчину,  гідну корони і титулу Княжни».

Зворотний відлік до конкурсу організатори уже відлічують годинами. Іще шиють одяг на виходи, монтують музику, зводять воєдино потужний ліричний мюзикл (цього року він знову буде про розум і силу жіночого характеру!), відточують дефіле…. Роботи – неймовірно багато! Але й задоволення від зробленого –величезне, а люди, залучені до підготовки, надзвичайно заряджені на успіх справи. І результат їхньої роботи ми зможемо побачити на сцені конкурсу уже незабаром.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 + 9 =