Новини
Сьогодні

“Княжною Володимира-2019” стала старшокласниця

Архів
34 переглядів

Титул “Княжна Володимира-2019” отримала Ірина Гонтарук. Дівчина навчається в 11 класі ЗОШ №5 імені Анатолія Кориневського, професійно займається вокалом, багато років присвятила народним танцям, а ще – пише та декламує вірші.

Конкурс “Княжна Володимира” традиційно відбувся 8 березня. Організаторами дійства вже другий рік поспіль стали відділ освіти, молоді і спорту міськвиконкому та ГО “Creative Studio”

За перемогу у конкурсі змагалися 10 красунь. Дівчата дефілювали у діловому вбранні, купальниках та вечірніх сукнях, розповідали про себе в конкурсі-представленні, танцювали пристрасне танго у танці, постановницею якого стала “Княжна-2013”, хореограф Анна Кондисюк, демонстрували рівень володіння ораторським мистецтвом, виголошуючи промови відомих жінок, які змінили світ.

Виступи учасниць оцінювало журі, до якого, зокрема, увійшли й представники модельних агентств. У підсумку, кожна конкурсантка отримала свій титул і призи від спонсорів.Думка глядачів співпала з думкою суддів – і приз глядацьких симпатій, як і головну нагороду, отримала Ірина Гонтарук. А переможницею інтернет-голосування стала Крістіна Самчук.

Детальніше про те, яким був цьогорічний конкурс “Княжна Володимира”, читайте у найближчому номері газети “Слово правди”.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up