Новини

«Княжну-2019» готує велика команда професіоналів

Архів
7 переглядів

До конкурсу «Княжна Володимира-2019» залишився всього місяць, напружені репетиції – у розпалі. З 19 охочих позмагатися за перемогу дівчат,  які заповнили заявки, спершу залишилося лише 14, а нині – десятеро, які й вийдуть на сцену. Наразі красуні опановують мистецтво дефіле на підборах під керівництвом переможниць конкурсу 2006 і 2003 років та Анастасії Азанової та Олени Омелюх, а також розучують танець із хореографом, «Княжною-2013» Анною Кондисюк.

«На сцені ви не побачите звичайних банальних «розходок», які зазвичай виконують дівчата на таких конкурсах, – обіцяє Олена. – Наше дефіле – це шоу з єдиним концептом, яке продемонструє вміння дівчат співпрацювати одна з одною, вибудовувати складні геометричні фігури на сцені». Не менш видовищним буде і танцювальне дійство, запевняє Анна Кондисюк. Хореографічна композиція кардинально відрізнятиметься від тієї, яку показували вторік. Насамперед – за настроєм, а також складністю елементів: «Минулого року ми представили ніжних, вразливих дівчат, які мріють про кохання. Зараз ми хочемо максимально ефектно продемонструвати артистизм і пластичність учасниць, тому робимо ставку на динамічний танець».

Вперше з претендентками на корону Княжни працює велика команда фешн- та б’юті-професіоналів. Крім згаданих вище, це візажистка Світлана Господарик, перукар Юлія Костилєва, викладачка сценічного мовлення Тетяна Дьоміна та фотограф Неллі Вишневська. Організатори хочуть всебічно підготувати учасниць і поставити їх у максимально рівні умови. Тому запрошують експертів з корисними порадами щодо макіяжу, правильного харчування, підбору нижньої білизни тощо. А також – готують образи в єдиній стилістиці.

За зразок організатори обрали конкурси краси високого рівня – як, наприклад, «Міс України», де є певні вимоги до зачісок та «образу» загалом. Так, усім дівчатам макіяж зроблять професійний макіяж – в одному стилі, одним «почерком» візажиста, однаковою косметикою. Але, при цьому, підкресливши індивідуальну вроду кожної з учасниць. Однакові купальники для красунь спеціально до конкурсу-дефіле готує майстриня Юлія Слюсарук. Це будуть вишукані в’язані роздільні купальники в ретро-стилі

Конкурсу талантів цього року не буде. Але, заспокоюють організатори, всі свої особливі обдарування та здібності учасниці зможуть продемонструвати у «Представленні», яке можна підготувати у довільній формі.

За тиждень до «Княжни», 1 березня, організатори озвучать поіменний список учасниць. Тоді ж і стартує онлайн-голосування, на якому обиратимуть «Інтернет симпатія Володимира». Більше новин із закулісся «Княжни-2019» – у наступних випусках «Слова правди».

                                                                Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up