На головну Анонси «Княжий» відбудеться у липні

«Княжий» відбудеться у липні

89

   Дату проведення фестивалю «Княжий», який цього року вже втретє відбудеться на березі Луги, перенесли на 13-14 липня. Пост з цією інформацією розмістили на сторінці фестивалю у мережі Фейсбук.
Причиною того, що дводенний захід відбудеться раніше, назвали проблеми, які виникли у підборі виконавців та учасників. 24-го серпня багато з них зайняті, оскільки в Україні святкуватимуть День Незалежності.
“Ми довго зважували всі “за” і “проти”, але, все ж таки, через зайнятість музикантів і виконавців та через збіг дат і заходів, в яких задіяні учасники фесту, прийшли до такого рішення: «Княжий-2019» відбудеться раніше, ніж очікували. І це прекрасна новина, адже чекати на фестиваль залишилося менше двох місяців”, – повідомили організатори.
Обличчям фестивалю стала красуня з Володимира-Волинського, володарка титулу «Княжна Володимира 2003» і співзасновниця проекту «CreativeStudio» Олена Омелюх. Як і в минулі роки, фестиваль вільний від алкоголю. Організатори вже незабаром оголосять хедлайнерів вечірньої сцени.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

дванадцять − 3 =