На головну Новини «Княжий» відтерміновується

«Княжий» відтерміновується

169

Організатори фестивалю “Княжий” на офіційній фейсбук-сторінці дійства повідомили, що його відтерміновують. Фестиваль, який щороку збирає тисячі відвідувачів у парку в селі Заріччя, цього року мав би відбутися вчетверте. Попередньо його планували на  середину липня.

“Організатори почали готуватися ще в лютому і обрали дату проведення фестивалю – 11-12 липня 2020 року. Але вирішили почекати, адже світом почали ширитися новини про коронавірус… Ми чекали і сподівалися, що все буде добре, березень, квітень, потім травень, ось уже червень. На жаль, вибрану дату у липні довелося відкинути”, – йдеться на офіційній сторінці фесту.

- реклама -

Проте творці “Княжого” кажуть, що таки сподіваються на те, що цього року фестиваль таки відбудеться. Для цього потрібно, щоб в Україні дозволили проведення масових заходів і фестивалів. “Тепер ми сподіваємося на кінець серпня або вересень. Вичікуємо і тримаємо кулачки. Тримайте їх, будь ласка, і ви. Нам обов’язково дуже треба побачитися на фестивалі «Княжий-2020»”, – пишуть організатори.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два × два =