Новини

«Княжий» запустив сайт, показав логотип і розказав про деякі пункти програми

Архів
38 переглядів

Минулого тижня запрацював інтернет-сайт фестивалю «Княжий». Там можна знайти основну інформацію про програму, хедлайнерів, а також організаторів заходу. Окремий розділ присвячено історії Володимира-Волинського. Незабаром на сайті буде карта фестивалю, поради про доїзд до Володимира з інших міст країни та інша корисна інформація. Відвідати його можна за адресою http://kniazhyi.org.ua/ .

Також фестиваль представив свій логотип. В його основу ліг аверс монети часів Володиира Великого – саме тієї, на звороті якої уперше був зображений Тризуб як герб України-Русі. Цей логотип буде розміщений на футболках, афішах, флаєрах та іншій фестивальній продукції.

Крім цього, організатори відкрили деякі пункти програми дитячого містечка і ярмарку вуличної їжі. Так, для дітей передбачено мотузяний лабіринт, дитячий теніс, перегони маленьких повзунів, логічні ігри, веселі забави і гарні подарунки. А на ярмарку можна буде скуштувати запашний хліб, хрумку випічку, витримані сири, ароматні варення й меди, освіжаюче морозиво,  гарячі ковбаски і рум’яних печених курей. Ними пригощатимуть  «Чебатурочка», «Теремнохліб», сири «Старий Порицьк», «Дмитрук», «Рудь», «Іванхліб» та інші учасники.

Також у рамках «Княжого»  відбуватиметься екскурсії найвизначнішими пам’ятками стародавнього Володимира, зареєструватися на які можна буде безпосередньо на території фестивалю. А ще – на території фестивалю працюватиме вільний Wi-Fi.

Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Теги: Віталіна Макарик, Княжий, логотип, сайт, фестиваль
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up