На обговорення “довоєнної” прози Сергія Жадана і нового роману, події якого розгортаються на Донбаському фронті, запрошує книголюбів Володимира-Волинського Читацький клуб книгарні “Є”. Його засідання відбудеться у п’ятницю, 13 жовтня. Початок – о 17.00. Вхід вільний, запрошують усіх охочих

До обговорення пропонують “Ворошиловград” – знаковий роман Сергія Жадана, визнаний «Книгою десятиліття BBC». Жорсткий, меланхолійний і реалістичний текст, в якому реальність виявляється хисткою, вчорашні приятелі – ворогами, а сюжет закручується довкола рейдерства і старої АЗС.  А також «Інтернат» – найновіший роман Жадана, презентований на «Форумі видавців». У ньому на читача чекають чесні і жорстокі картинки війни на Сході України, негероїчні герої, небезпечна подорож довжиною у кілька діб і вибір, який потрібно зробити, хочеш того чи ні.

- реклама -

“Наскільки «воєнна» проза автора за настроєм, стилем, тоном відрізняється від «довоєнної»? Чи залишився Жадан тим «бардом Східної України», яким назвав його журнал The New-Yorker ? Чи може стати найсильнішим описом війни текст, що увібрав в себе пил, кров і сльози фронту на Донбасі? Про це і не тільки поговоримо на засіданні Читацького клубу”, – йдеться в анонсі події.

 

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

13 − 4 =