Новини

Книголюби Володимира обговорять новий роман Сергія Жадана

Архів
25 переглядів

На обговорення “довоєнної” прози Сергія Жадана і нового роману, події якого розгортаються на Донбаському фронті, запрошує книголюбів Володимира-Волинського Читацький клуб книгарні “Є”. Його засідання відбудеться у п’ятницю, 13 жовтня. Початок – о 17.00. Вхід вільний, запрошують усіх охочих

До обговорення пропонують “Ворошиловград” – знаковий роман Сергія Жадана, визнаний «Книгою десятиліття BBC». Жорсткий, меланхолійний і реалістичний текст, в якому реальність виявляється хисткою, вчорашні приятелі – ворогами, а сюжет закручується довкола рейдерства і старої АЗС.  А також «Інтернат» – найновіший роман Жадана, презентований на «Форумі видавців». У ньому на читача чекають чесні і жорстокі картинки війни на Сході України, негероїчні герої, небезпечна подорож довжиною у кілька діб і вибір, який потрібно зробити, хочеш того чи ні.

“Наскільки «воєнна» проза автора за настроєм, стилем, тоном відрізняється від «довоєнної»? Чи залишився Жадан тим «бардом Східної України», яким назвав його журнал The New-Yorker ? Чи може стати найсильнішим описом війни текст, що увібрав в себе пил, кров і сльози фронту на Донбасі? Про це і не тільки поговоримо на засіданні Читацького клубу”, – йдеться в анонсі події.

 

 

Коментарі
Теги: книгарня є, читацький клуб
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up