Новини

Кого стосуватиметься квітневе підвищення пенсій

Новини
225 переглядів

З початку квітня українським пенсіонерам підвищать пенсії у двох випадках: перше – якщо вони народилися до 1957 року, мають достатній стаж і отримують пенсію нижчу за гарантований рівень; друге – якщо вони продовжують працювати, перебуваючи на пенсії. Про це пишуть Українські новини.

Підвищення стосуватиметься тих, хто продовжує працювати на пенсії. В Україні наразі працюють близько 2,7 мільйона пенсіонерів, які одержують пенсії, проте продовжують набирати стаж. Закон дозволяє перераховувати пенсії та враховувати набуті роки стажу не частіше, ніж один раз на 24 місяці. Таким чином, у квітні автоматичний перерахунок пенсій відбудеться для тих, хто працював на пенсії протягом не менше двох років, і кому за цей період не проводили перерахунок виплат.

Також підвищення торкнеться і  тих, хто досяг 65 років та виконав умови стажу. Закон гарантує, що якщо ви маєте не менше ніж 65 років та є 35 років стажу (для чоловіків) або 30 років (для жінок), розмір вашої пенсії не може бути меншим за 40% мінімальної зарплати.

Коментарі
Теги: підвищення пенсій
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up