На головну Новини «Колодійчукові роси-2022» чекатимуть юних гумористів

«Колодійчукові роси-2022» чекатимуть юних гумористів

283

Незважаючи на те, що ювілейні, десяті, “Колодійчукові роси»  не можуть похвалитися  великою чисельністю конкурсантів, однак  якість дитячої  літературної творчості  порадувала новими відкриттями. 

На знімку: призери «Колодійчукових рос-2021» – Роман Музичук, Настя Марчак,  Оксана Зубко та Олександр Козак.

Серед прозаїків журі одностайно визнало найкращою роботу одинадцятикласниці з першої міської школи Оксани Зубко. Другу  премію завдяки цікавим, записаним зі слів своїх рідних, бувальщинам завоював учень 7-Б класу з Льотничого Олександр Козак.  Наймолодша конкурсантка, шестикласниця ЗОШ № 2 Анастасія Марчак,  стала третьою у цій номінації.

- реклама -

Примхливі рими не завжди легко підкоряються і зрілим поетам, а тим паче, дітям. Отож перше місце цього разу не присуджено жодному з юних авторів.  Диплом за друге місце  одержав учень 6-Г класу загальноосвітньої школи № 2 Роман Музичук, а семикласниця гімназії села Сусваль Єлизавета Цегловська здобула третю премію.

Жодної роботи, на жаль, не надійшло до номінації «Гумор», отож тут цього року  немає ні переможців, ні переможених.

Призери одержали винагороди  від засновниці конкурсу, дружини письменника Жанни Колодійчук та сертифікати на 500, 300 і 200 гривень для придбання книг чи шкільного приладдя у книгарні «Є»,  які дітям вручив  начальник відділу культури управління з гуманітарних питань міськвиконкому Анатолій Сурмик.

Від жовтня стартують наступні, одинадцяті, «Колодійчукові роси-2022».  Свої вірші, гуморески та прозові замальовки, оповідання, есе, бувальщини для участі у конкурсі школярі та студенти можуть приносить до редакції газети «Слово правди» або надсилати на електронну адресу редакції  – redaktorsp@gmail.com – уже зараз, не відкладаючи цю справу до довгої шухляди.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотири × два =