На головну Новини Кольорові села й фільми під відкритим небом

Кольорові села й фільми під відкритим небом

46

Чимало цікавих креативних проектів презентують члени громадських організацій «УМО», «Нова Ідея» і «Батьківщина молода». І, вочевидь, це не тільки спортивні змагання у районі про які газета не раз писала, а й інші не менш захоплюючі дійства. Як приміром, показ кінофільмів під відкритим небом, які вже відбулися у Володимирі, Устилузі і ще у понад десятьох селах району. А недавно місто на кордоні стало трохи кольоровим – тут на місцевому стадіоні вирували позитивні емоції й сміх, то так молодь обсипалась фарбами. Такі ж дійства відбулися й у Зимному.

Голова ГО «Нова ідея» Ярослав Кондисюк каже, що це тільки початок таких веселих розваг, до яких долучилися Віктор Вавринюк й Ярина Лебедь з Устилуга, Михайло і Дмитро Гур’єви із Льотничого, Володимир Стадник з Володимира-Волинського, Марія Шумік і Петро Волинець із Сельця. Ще радіє, що у нас є небайдужа молодь й дякує сільським головам за сприяння у проведенні свят. На добрі слова заслуговують народний екс-депутат Віктор Олійник, котрий придбав банерну тканину для показів фільмів, керівництво АВ «Метал групп», голова благодійного фонду «Матері Божої Неустанної Помочі» Микола Гінайло, депутат районної ради Андрій Оніщук.

- реклама -

Приємно, що уся наша молода команда пропагує здоровий спосіб життя й реалізує добрі ідеї, каже Ярослав Кондисюк. Й запрошує усіх у п’ятницю у Селець, де о 9 годині планують благоустроїти обеліск слави у центрі села. А вже ввечері, о 19-ій розважатимуть молодь «Холі-фестом».

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

4 × один =