Новини

Кольорові села й фільми під відкритим небом

Архів
21 переглядів

Чимало цікавих креативних проектів презентують члени громадських організацій «УМО», «Нова Ідея» і «Батьківщина молода». І, вочевидь, це не тільки спортивні змагання у районі про які газета не раз писала, а й інші не менш захоплюючі дійства. Як приміром, показ кінофільмів під відкритим небом, які вже відбулися у Володимирі, Устилузі і ще у понад десятьох селах району. А недавно місто на кордоні стало трохи кольоровим – тут на місцевому стадіоні вирували позитивні емоції й сміх, то так молодь обсипалась фарбами. Такі ж дійства відбулися й у Зимному.

Голова ГО «Нова ідея» Ярослав Кондисюк каже, що це тільки початок таких веселих розваг, до яких долучилися Віктор Вавринюк й Ярина Лебедь з Устилуга, Михайло і Дмитро Гур’єви із Льотничого, Володимир Стадник з Володимира-Волинського, Марія Шумік і Петро Волинець із Сельця. Ще радіє, що у нас є небайдужа молодь й дякує сільським головам за сприяння у проведенні свят. На добрі слова заслуговують народний екс-депутат Віктор Олійник, котрий придбав банерну тканину для показів фільмів, керівництво АВ «Метал групп», голова благодійного фонду «Матері Божої Неустанної Помочі» Микола Гінайло, депутат районної ради Андрій Оніщук.

Приємно, що уся наша молода команда пропагує здоровий спосіб життя й реалізує добрі ідеї, каже Ярослав Кондисюк. Й запрошує усіх у п’ятницю у Селець, де о 9 годині планують благоустроїти обеліск слави у центрі села. А вже ввечері, о 19-ій розважатимуть молодь «Холі-фестом».

Коментарі
Теги: ГО "Нова ідея", район, Ярослав Кондисюк
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up