На головну Новини «Коли чужі стали рідними»: Затурцівська громада передала гуманітарну допомогу до Харкова

«Коли чужі стали рідними»: Затурцівська громада передала гуманітарну допомогу до Харкова

145

Єднання понад усе! Жителі Затурцівської ОТГ зібрали необхідні товари та доправили до жителів Харківщини, що наразі, як ніколи, потребують підтримки усієї України.

Спільними зусиллями гуманітарну допомогу збирали цілими селами для харківчан, бо Захід і Схід разом попри все!  

- реклама -

«Велика подяка громаді і хлопцям – нашим героям! Вони з Західної України та Польщі привезли нам допомогу! Це великий крок до перемоги і величезна допомога людям!», – зауважує волонтерка із Харкова Анна Воронецька на відеозверненні.

Важливий вантаж із особливою відвагою та гордістю довезли водії Олександр Новосад та Олег Усік, що вже не вперше прямують у «гарячі точки», щоб демонструвати усій країні та світу, що українці пізнаються і в радості, і горі. Засоби гігієни, продукти харчування, дитячі речі волонтери розвантажували під дощем, щоб вже наступного дня видавати допомогу всім, хто її потребує в особливо складні часи.  

У гуманітарному штабі на Харківщині, де чути повсякчас вибухи, попри все лунає гімн України та патріотичні пісні як символ віри в перемогу та незламності духу нашого народу. А волонтери сортують крупи, консерви перебирають привезені овочі та фрукти та формують сухпайки із особливою любов’ю та небайдужістю.

«Це той випадок, коли чужі стають рідними. З одного боку це величезна біда для всієї України, для всіх нас. А з іншого боку – це показує, хто є справжніми людьми!», – додає ще одна віддана волонтерка, що приймає гуманітарну допомогу.

Люблячі Україну та Харків волонтери ніжно та лагідно називають допомогу від волинян «частиною нашої спільної перемоги». А водії Олександр та Олег із чоловічою відвагою додають, що і далі продовжуватимуть везти добро людям!

Дарина ХАМІНА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

17 − сім =