Новини

Коли колір зазвучав

Архів
31 переглядів

У культурно-мистецькому центрі відкрилася виставка робіт учнів студії «Палітра талантів».

Для школярів ЗОШ №5 імені Анатолія Кореневського, які відвідують мистецьку студію під керівництвом художниці і вчительки образотворчого мистецтва Тетяни Салухи, завершення навчального року завжди особливе. Адже свої творчі досягнення демонструють широкому загалу. Минулої неділі у КМЦ вже вчетверте відкрилася виставка робіт «Під звуки кольору», на якій представили малюнки тринадцяти дітей.

Котики-хіпстери, мальовничі пейзажі, кольорові кумедні звірята і ангелики, схожі на самих художників, – цікаво було спостерігати, як по-різному втілювали фантазії на однакову для всіх тему Дарина Паюк, Юлія Дячук, Ілля Токовий, Анастасія Каледіна, Діана Михальчук, Софія Ясюк, Юля Симчук, Ольга Луцюк, Валерія Кулеша, Анастасія Ткачук, Андрій Джус, Тетяна Марходей та Олена Мудрик.

Юні художники почувалися справжніми зірками свята, адже до них була прикута вся увага гостей. А ще на них чекав приємний сюрприз: батьки разом з учителькою приготували для своїх маленьких митців ексклюзивні подарунки – футболки із зображеннями їхніх малюнків. Не з порожніми руками прийшли до дітей і інші гості – головна спеціалістка відділу культури й туризму міськвиконкому Любов Нестерук та депутат міськради Максим Климюк, які вручили солодкі презенти.

«Ці діти – особливі, – розповідала про своїх вихованців Тетяна Салуха. – Окрім мистецького хисту, вони наділені й іншими талантами – вдосконалюються у музиці і спорті, мають блискучі успіхи у навчанні». Деякі з них тут-таки на відкритті виставки продемонстрували свої творчі здібності: вокалістки Оля Луцюк та Юля Симчук буквально-таки показали, як «звучить» колір, виконавши ліричні пісні на тлі своїх малюнків.

Обидві дівчини, до речі, пишуть «дорослі» картини на полотні, а також професійно займаються музикою. Оля вже три роки навчається у зразковій вокальній студії «Лодомир» у Галини Тюрікової, виступала на конкурсних сценах у Львові й Києві. А нещодавно взяла участь у проекті «Співай за мрію» телеканалу «Аверс». «Ми поїхали на канал, там записували пісню, а також я виступала у прямому ефірі, – розповідає Оля. – А згодом запис виклали у фейсбуці, і розпочалося голосування, яке завершилося в суботу. Вже 1 червня у Луцьку буде гала-концерт учасників і оголошення переможців. Той, хто посяде перше місце, отримає путівку в табір «Артек-Буковель», а друге й третє зможуть записати кліп», – розповідає Оля.

Юля ж уже шість років навчається у музичній школі по класу фортепіано у Світлани Українець і дуже гарно співає. Дівчина має неординарні вподобання: її улюблений художник – Ван Гог, улюблений композитор – Бах, а в школі найбільше любить фізику. «Коли маю вільний час – постійно малюю», – зізнається Юля. І каже, що у Володимирі їй не вистачає цікавих історичних музеїв і музичних концертів. Але всі культурні події, які відбуваються у нас, дівчина намагається відвідувати.

Після завершення урочистого відкриття діти, батьки і гості виставки мали нагоду поспілкуватися за солодким столом.

Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up