Новини

Коли не подається податкова декларація про майновий стан і доходи

Новини
169 переглядів

Триває кампанія декларування доходів, одержаних протягом 2023 року. Володимир-Волинська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у області звертає увагу, що Податковим кодексом України передбачено випадки, відповідно до яких платники звільнені від подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

Так, відповідно до п. 179.2 ст. 179 Кодексу податкова декларація не подається, якщо платник податку отримував: доходи, у тому числі іноземні, які згідно з Кодексом не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;  доходи виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу;  доходи від операцій продажу (обміну) майна, дарування, дохід від яких не оподатковується, оподатковується за нульовою ставкою та/або з яких при нотаріальному посвідченні договорів, був сплачений податок відповідно до Кодексу; доходи у вигляді об’єктів спадщини, які оподатковуються за нульовою ставкою податку та/або з яких сплачено податок відповідно до п.174.3 ст. 174 Кодексу.

Крім того, платники звільняються від обов’язку подання податкової декларації в таких випадках: незалежно від виду та суми отриманих доходів платниками податку, які: є малолітніми/неповнолітніми або недієздатними і при цьому перебувають на повному утриманні інших осіб (у тому числі батьків) та/або держави на кінець звітного податкового року; знаходяться під арештом або є затриманими чи засудженими до позбавлення волі, перебувають у полоні або ув’язненні на території інших держав на кінець граничного строку подання декларації; перебувають у розшуку на кінець звітного податкового року; на строковій військовій службі на кінець звітного податкового року.

З детальною інформацією щодо декларування доходів, одержаних у 2023 році, можна ознайомитися на вебпорталі ДПС у банері «Деклараційна кампанія 2024».

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up