На головну Новини Коли розпочнуть будувати дорогу «Володимир-Устилуг»?

Коли розпочнуть будувати дорогу «Володимир-Устилуг»?

22

  Коли нарешті розпочнеться будівництво дороги «Володимир-Устилуг» – поцікавився народний депутат Ігор Гузь у першого віце-прем’єр-міністра – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва під час «Години запитань до уряду». Адже свого часу Республіка Польща дала кредит, на, так звані, міждержавні дороги у Львівській та Волинській областях.

-У моєму виборчому окрузі дорога «Устилуг-Володимир» – «ворота» у Європейський Союз і до нас в Україну. Уже середина жовтня, а руху у цім питанні немає, хоча передбачали виділити 120 мільйонів гривень. Спільно з львівськими колегами цікавимося: що заважає розпочати будівництво міждержавних доріг? – запитував парламентар в урядовця.

- реклама -

Своєю чергою, Степан Кубів погодився, що запитання справедливе та відповів, що тривають погоджувальні процеси, а про результат обранця поінформують індивідуально.

– Це питання порушувалося під час торговельно-економічного засідання між Україною та Польщею у Варшаві. Після цього, за дорученням Прем’єр-міністра провели дві робочі наради щодо організації та фінансування. Міністерство фінансів і ДФС розробили проект постанови щодо реальної реалізації використання стомільйонного кредиту під інфраструктуру. Разом з тим, є і «домашнє завдання» для регіонів – Львова та Житомира, Чернівців та Закарпаття – щодо формування відповідної інфраструктури, розведення автомобільного та промислового транспорту, – зауважив урядовець. Про це повідомляє прес-служба народного депутата.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

дванадцять − 9 =