Новини

Колядки, віншування і молитва за Перемогу у міській раді

Володимирська, Громади
142 переглядів

26 грудня, на другий день Різдва, до Володимирської міської ради завітали колядники.

З побажаннями здоров’я, достатку, божої ласки та миру у залі засідань з різдвяними віншуваннями виступав художній колектив Центр культурних послуг. Про це інформують на фейсбук-сторінці Володимирської міської ради.

Святковою програмою, щирими віншуваннями та дзвінкими колядками, радісною атмосферою, прославляючи народження Ісуса Христа та дякуючи нашим Захисникам, колядники подарували присутнім позитивні емоції з нагоди світлого свята Різдва.

По завершенню дійства, міський голова Ігор Пальонка, від імені усього колективу виконавчого комітету міської ради, подякував гостям за продовження та збереження різдвяних традицій і поповнив їм мішок із подарунками, побажавши колядникам щасливих різдвяно-новорічних свят і Перемоги.

Коментарі
Теги: колядники, святвечір
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up