Новини

Колядували у Бобичах студентки, школярка і домогосподарки

Архів
49 переглядів

Свято-Покровська церква села Бобичі святкувала народження Спасителя Ісуса Христа як і кожного року – урочиста служба розпочалася з колядок.

Цього разу храм зустрів людей новою різдвяною шопкою, яку змайстрував парафіянин Ігор Шпур, він сам виготовив хатинку, встановив ясла, фігурки біблійних святих – Бога-дитяти, Марії, Йосипа, царів зі Сходу, ангеликів, прикрасив електричною гірляндою.

У нашому селі, де всього понад 30 дворів, проживають переважно люди старшого віку. Церкві у новому році виповниться 115 років, вона, звичайно,  потребує ремонту. Тому ми раді матеріальним і фінансовим пожертвам будь-якого розміру. Із розумінням ставиться до цього наша сільська молодь. Кілька років поспіль завзяті дівчата у Різдвяні дні віншують земляків у Бобичах, а також Старих Березовичах і так званому «посьолку», що також входять до нашої парафії. І на минулому тижні від хати до хати  простували наші веселі дзвінкоголосі колядники. Незважаючи на не, що погода була зовсім не схожою на різдвяну, вони дарували нам чарівне свято, прославляючи Христове Різдво. А люди із нетерпінням їх виглядали.

У перший день Різдва вітали людей колядками  майбутній лікар, студентка Тернопільського медуніверситету Олена Калиш, Ганна Каганюк з Луцького медколеджу, жителька села Галина Котушко, школярка Богдана Здига і активна учасниця церковного хору Надія Хорошавіна, яка й організувала  цю групу. Разом із дівчатами ходив й Ігор Калиш, котрий щорічно возить колядників своїм автомобілем. Наступного дня «посьолком»  колядували  церковний регент Валентина Грек, Надія Шпур, Віра Дарчик, Надія Хорошавіна та Богдана Здига.  Наколядовані кошти підуть на відновлення нашої духовної святині.

Хочеться подякувати постійним жертводавцям, котрі не забувають наш столітній храм – Петру Дарчику, Сергію Хорошавіну, Ігорю Калишу, Валерію Шпуру, Валерію Войтюку, Миколі Голубу, Леоніду Кулику, Володимиру Здизі.  Хай новонароджений Ісусик посилає нашим доброчинцям, усім парафіянам, хто працює, прибирає у нашій церкві і дбає про неї добро благополуччя, здоров’я, хай Бог відплатить їм сторицею.

   Віра СТЕПАСЮК,

член двадцятки церкви с. Бобичі.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up