На головну Молодіжка Команда “Фронтери” досліджуватиме культурну спадщину Володимира і проведе навчання для волонтерів

Команда “Фронтери” досліджуватиме культурну спадщину Володимира і проведе навчання для волонтерів

199

Протягом липня-жовтня 2020 року експерти команди Міжнародного літературного фестивалю «Фронтера» проводитимуть дослідження  культурної спадщини Володимирщини та готуватимуть започаткування нового мистецького дійства. Крім того, команда фестивалю проведе навчання для волонтерів у галузі культури, взяти участь у яких зможе і молодь з Володимира.

Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» 2-4 жовтня 2020 року втретє відбудеться в Луцьку. В події беруть участь найбільш відомі письменники, перекладачі, культурні менеджери, музиканти з України, Білорусі, Польщі, Латвії, Литви. Серед авторів «Фронтери» Сергій Жадан, Оксана Забужко, Юрій Іздрик, Олександр Ірванець, Тарас Прохасько. В рамках фестивалю діє три сцени – міжнародна, молодіжна та дитяча.

- реклама -

 

Однак «Фронтера» – це не лише триденний фестиваль, а комплекс культурних онлайн та офлайн подій, інформаційних акцій, які тривають протягом року.

Цьогоріч проект «Фронтера» реалізовується за підтримки Українського культурного фонду. Це дало змогу масштабувати діяльність. В рамках проекту будуть проведені дослідження місцевої культурної (зокрема літературної) спадщини Володимира-Волинського, Павлівської, Смолигівської, Цуманської, Торчинської громад, створено серію матеріалів про локальних важливих персоналій, події і місця. На основі проведених досліджень також буде створено концепцію мистецького заходу (фестиваль, вистава, ярмарок тощо), який може стати візитівкою громади. До речі, серед експертів проекту, які працюватимуть над дослідженнями, Віталіна Макарик, культурна менеджерка, журналістка володимир-волинської газети «Слово Правди».

Також протягом серпня-вересня команда «Фронтери» проводитиме серію навчань для волонтерів культури, осіб, які хочуть долучитися до організації фестивалю в Луцьку, отримати навички, як самостійно впроваджувати культурні події. Навчання будуть відбуватися в форматі п’яти онлайн-лекцій, а також 2 практичних занять в Луцьку. Аби долучитися до команди волонтерів, потрібно заповнити анкету: bit.ly/2E9cPpr.

Більше про те, як “Фронтера” працюватиме на Володимирщині, читайте в одному з найближчих номерів “Слова правди”.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сімнадцять + 10 =