Новини

Компанія «Грузар» пропонує благодійні транспортні послуги постраждалим від війни

Володимирська, Громади, Лайфстайл, Новини
246 переглядів

«Просимо розмістити у вашому ЗМІ  повідомлення про громадську ініціативу. Цей проєкт дасть змогу людям, які були змушені залишити домівку внаслідок російської агресії, безплатно скористатись послугою вантажного таксі й перевезти цінні речі, або переїхати в безпечне місце.

Компанія «Грузар» працює в Україні з 2012 року. Ми допомагаємо з 2024 року громадянам, які постраждали від російського вторгнення в Україну. Активно співпрацюємо з громадськими організаціями та ЗСУ. Інформацію про безкоштовну допомогу вже поширили більше 400 територіальних громад та громадських організацій» –  такий лист надійшов на електронну пошту редакції з прикріпленим до  нього  таким повідомленням:

Компанія «Грузар» розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім’ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

У 2024-25 роках ми плануємо надати допомогу для  близько 3000 сімей.  Її отримають родини, які заповнять онлайн-анкету на сайті та нададуть підтвердження статусу ВПО або УБД. Упродовж двох місяців ми зобов’язуємось надати послуги переїзду, транспортування чи вантажників для потреб цих сімей.

Для подачі заявки уважно заповніть онлайн-анкету за  посиланням: https://gruzar.com.ua/social-programs/besplatnaya-perevozka

Заповнення анкети не гарантує отримання допомоги.  При отриманні великої кількості заявок, компанія в першу чергу буде надавати допомогу найбільш нужденним сім’ям.

Якщо вам потрібна допомога у заповненні анкети або виникли інші запитання, зверніться за номером підтримки +380939901891 у робочі дні  з 10.00 до 18.00.

Михайло РУДЕНКО,

менеджер соціальних проєктів «Грузар»

Коментарі
Теги: "Грузар", Благодій, Благодійні транспортні послуги
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up