Новини

Компенсація за товари, вироблені в Україні

Новини
172 переглядів

Громадяни України зможуть отримати компенсацію частини оплати товарів та послуг, вироблених в Україні, у межах нової державної програми кешбеку “Купуй українське”. Про це повідомив президент Володимир Зеленський на презентації платформи “Зроблено в Україні”.

За купівлю певних типів вироблених в Україні товарів та послуг громадяни України зможуть отримати повернення частини коштів на спеціальну картку”, – сказав він. Президент  дав відповідне доручення уряду, і зараз програма розробляється. Її завданням є, “щоб українські гроші залишилися та працювали в Україні”.

“Це податки, це зарплати наших воїнів, це можливості нашої держави, зокрема й оборонні. Вже готуються параметри українського кешбеку: фінансові та технічні”, – наголосив президент. Він додав, що потрібно постаратися, щоб програма кешбеку запрацювала вже цього року.
Новостворена платформа “Зроблено в Україні” має стати майданчиком постійного прямого діалогу держави та підприємців. Триває робота й над іншими держпрограмами, які дозволять вітчизняному виробнику масштабувати роботу.

У січні президент Володимир Зеленський підписав укази про заснування Всеукраїнської економічної платформи “Зроблено в Україні” та про створення Ради з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up