Новини

Кому підкорилися «Володимирські висоти»

Архів
17 переглядів

З нагоди Дня міста вже всьоме відбулися Всеукраїнські змагання зі стрибків у висоту “Володимирські висоти” У цьому році вперше за час проведення змагань партнером організаторів стала Федерація легкої атлетики України.

Щороку збільшується кількість титулованих учасників змагань. І в цьому році майстри спорту міжнародного класу,  майстри спорту України та кандидати у майстри спорту України з’їхались до Володимира з восьми областей – Волинської, Миколаївської, Кіровоградської, Львівської,  Тернопільської, Полтавської, Запорізької, Харківської. Серед учасників «Володимирських висот» були учасники Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро, чемпіонка Всесвітньої Універсіади, призери Балтійських ігор, багаторазові переможці Міжнародних Стартів та Чемпіонатів України та інших турнірів.

І хоч негода у певний момент змусила поставити змагання на паузу, спортсмени вийшли на доріжку після дощу і показали високі результати.

У віковій категорії «юнаки/дівчата 2008 р.н. та молодші» усі перемоги зібрали володимирчани. Перші місця посіли Ілля Мартинюк (результат 130 см), Тетяна Вижва та Уляна Петрук (по 125 см). На другому місці Ален Зейналян, на третьому Володимир Лозовицький та Яна Зай. У категорії  «юнаки/дівчата 2006-2007 р.н. та молодші» перше місце розділили Роман Черезовзі Львова (результат 180 см) та ЮліяВоробій Юлія з Нововолинська (135 см). На другій сходинці нововолинець Вадим Сень, на третій львів’янин Арсен Гаврилов.

У найстаршій серед дітей віковій категорії юнаки/дівчата 2004-2005 р. н.» перші місця вибороли наші земляки –  Олександр Кравчук із результатом 190 см та Анна Лозовицька з результатом 155 см. Друге місце розділили Максим Зейналян з Володимира та Роксолан Петришин зі Львова, на третьому володимирчанин Євген Рижук.

Найвищі висоти спортсмени підкоряли увіковій категорії чоловіки/ жінки. Серед жінок змагалося дев’ятероучасниць. Третє місце посіла харків’янка Лілія Клінцова з результатом 175 см, друге Юлія Чумаченко з Миколаєва, а перше її землячка Оксана Окунєва. Обидві дівчата «настрибали» на 183 см, але в Оксани більше було вдалих спроб. Серед чоловіків змагалось 11  спортсменів.Третє місце посів Юрій Кримаренко з Києва з результатом 210 см, друге Дмитро Яковенко з Кропивницького із результатом 215 см. А першу сходинку зайняв і один із організаторів змагань, володимирчанин Вадим Кравчук, який здолав планку у 220 см.

Також під час змаганьведучі заходу Анна Кондисюк та Андріана Петрук проводили спортивну вікторину серед глядачів.

Організатори дякують за підтримку та допомогу в проведенні «Володимирських висот – 2021»Федерації легкої атлетики України, Федерації легкої атлетики Волинської області, магазинам «МегаБуд» та «KeraMAX», ТЦ «Княжий»  (підприємиця Ірина Зінкевич), приватному підприємству «Спортелітбуд» (директор Володимир Рудюк) та  гуртівні низьких цін «КіоПак» (керівник Руслан Федорчук).