Новини

Комунальні знижки для ветеранів і ветеранок

Комунальна сфера, Лайфстайл, Новини
444 переглядів

Ветерани та ветеранки можуть отримати знижки на квартплату та плату за комунальні послуги й опалення будинків.

Розмір знижки залежить від статусу ветерана (учасник бойових дій, особа з інвалідністю внаслідок війни чи учасник війни) і може становити від 50 до 100 % від вартості послуги. Щоб отримати пільгу, ветеран має бути включеним до Реєстру  осіб, які мають право на пільги. Заяву про внесення відомостей до цього реєстру пільговик може подати особисто, поштою або в електронній формі (через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України).

Відтак необхідно подати до органів Пенсійного фонду України пакет документів. Це, зокрема: копії паспорта, довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків, документів, що підтверджують право пільговика та членів його сім’ї на пільги (з пред’явленням оригіналів), довідка про склад сім’ї.

Подати пакет документів до органів Пенсійного фонду України слід зручним для пільговика способом: особисто до будь-якого сервісного центру Пенсійного фонду по Україні; поштою; через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (за наявності кваліфікованого електронного підпису (КЕП); через застосунок Дія (за наявності Дія.Підпис). Також потрібно надати довідку про те, що не отримував пільгу за місцем реєстрації (якщо пільга оформлюється за фактичним місцем проживання). Другий пакет документів  необхідно передати до регіонального представника постачальника послуг (обленерго, облгаз, комунальні підприємства).  Надавач комунальних послуг повинен проставити відповідну відмітку в договорі про надання послуг.

З детальною інформацією про пільги та соціальні гарантії для ветеранів ви можете ознайомитися на сайті Українського ветеранського фонду: https://veteranfund.com.ua/legal_consultations/social-garnt-pilgi/

Ви також можете отримати індивідуальну консультацію від кваліфікованих юристів  цього фонду. Залишайте запит на консультацію за посиланням — https://veteranfund.com.ua/legal_consultations/. Напишіть про свою проблему та чекайте на відповідь від юристів – допомога безоплатна.

Коментарі
Теги: ветерани, комунальні послуги, пільги
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up