Новини

Комунальники гріють землю, забувши про ощадність і безпеку

Архів
3 переглядів

До редакції прийшов житель міста, який обурюється безгосподарністю, яку  спостерігає щодня. На вулиці Поліської Січі , від військового гуртожитку, поза клубом і приміщенням, де збираються колишні воїни-афганці, а це ділянка довжиною метрів 300, і взимку зеленіє трава. Таке ж диво природи є і поблизу пологового відділення ТМО, де ставлять автівки, і біля військової частини,  у районі будинку № 242 на вулиці Ковельській. В окремих місцях  земля вже просіла і стоять калюжі. Так триває уже кілька років. Хоч теплиці став і вирощуй овочі, гірко жартує чоловік.

Очевидно, вважає Василь Петрук, у цих місцях погано ізольована тепломережа. А це означає, що за тепло, яке йде на обігрів землі, а не житла, платять жителі багатоповерхівок. Хоча батареї у квартирах бувають не достатньо теплі, адже труби розгублюють тепло й обігрівають землю ще дорогою до будинків. І це тоді, як людей закликають утеплювати квартири, ставити енергоощадні вікна, двері, держава навіть компенсує вкладені у це банківські кредити.

Та, крім марних фінансових витрат, якими комунальники не переймаються, бо це оплачується із гаманців споживачів, є ще одна небезпека. А що, як труба зі слабкою ізоляцією зігниє і прорве? Фонтан окропу, як це вже траплялося у інших містах, може завдати непоправної шкоди, навіть, призвести до загибелі людей!

-Нащо чекати біди? – звертається читач газети «Слово правди» Василь Петрук до керівників житлово-комунальних підприємств, до чиїх службових обов’язків належить догляд за станом мереж, запобігання втратам теплоенергії, її ощадне використання. – Будьмо ж  мудрими, відповідальними  господарями, дбаймо про довірені ділянки роботи.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up