На головну Новини Конкурс на оновлення меморіалу загиблим бійцям 51-ї ОМБр

Конкурс на оновлення меморіалу загиблим бійцям 51-ї ОМБр

44

У Володимирі-Волинському хочуть реставрувати меморіал загиблим бійцям, який знаходиться на території колишньої 51-ї, а нині  14-ї ОМБр імені князя Романа Великого. Про це йдеться на сторінці  громадської спілки “Спілка воїнів АТО Волині”. 

«Пандемія у світі змусила більшість зачинитися у своїх домівках, багатьом усамітнитися зі своїм горем. Війна в Україні не завершилася, хлопці гинуть практично щодня. І, звісно, ми повинні не забувати і шанувати загиблих героїв. Ми довго відкладали цей проект, але коли, як не зараз, розпочати перший етап?» – зазначається у повідомленні.

- реклама -

Тому громадська “Спілка воїнів АТО Волині” та волонтерський рух “Меценати для солдата” оголошують конкурс на кращий проект «Меморіалу загиблим бійцям 51-ї ОМБР».

На території військового підрозділу є постамент до 70-річчя бригади. Але час наклав на нього свій відбиток. Є пропозиція реставрувати його відповідно до сучасних вимог у меморіал.
«Спілка воїнів АТО Волині» просить долучитися до цієї ініціативи, а надсилати проекти, звернутися за додатковою інформацією можна, надіславши лист на наш е-mail: lmosvatov@gmail.com до 1 червня 2020 року!

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

4 × два =