На головну Новини Консультування з НМТ, яке цього року замінює ЗНО

Консультування з НМТ, яке цього року замінює ЗНО

137

Відбулося онлайн-консультування вчителів української мови, історії, математики щодо особливостей проведення національного мультипредметного тесту – 2022 за участю фахівців Володимир-Волинського центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Консультантка центру Катерина Красько зазначила, що у 2022 році замість традиційного ЗНО вступники до вишів складатимуть національний мультипредметний тест (НМТ)  у комп’ютерному форматі. Тест проводиться з метою забезпечення прав вступників на рівний доступ до вищої освіти. Вона надала інформацію педагогам про особливості національного мультипредметного тесту з математики та закцентувала увагу на розділах, які потрібно додатково опрацювати разом з учнями. Розꞌяснення щодо змісту, структури й оцінювання  з української мови озвучила консультантка Жанна Базь. З особливостями історичного блоку НМТ чітко і зрозуміло ознайомила консультантка Оксана Стасюк. Якісна підготовка допоможе учням повторити теми з предмету.

- реклама -

Педагогічні працівники отримали корисні поради, які допоможуть у роботі з підготовки учнів до випробувань.

Для оперативного інформування на сторінці сайту ВВЦПРПП розміщена детальна інформація про проведення ЗНО-2022: https://sites.google.com/view/osvitarajon/%D0%B4%D0%BF%D0%B0-%D0%B7%D0%BD%D0%BE

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

1 × чотири =