На головну Новини Контроль захворюваності в колективах та дотримання режиму самоізоляції – теми засідання комісії...

Контроль захворюваності в колективах та дотримання режиму самоізоляції – теми засідання комісії ТЕБ та НС

71

На тому, що необхідно цей контроль посилити, наголошував на позачерговому засіданні міської комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка відбулася минулого понеділка, міський голова Петро Саганюк. Він зауважив,  що суттєвого поліпшення епідеміологічної ситуації у місті не спостерігається, і винні у цьому усі містяни, які нехтують карантинними обмеженнями.

Зокрема, міський голова доручив розібратися зі стихійною торгівлею «з землі» поблизу супермаркетів «Наш Край» на Луцькій та «Вопак» на Ковельській, де люди продають городину без дотримання санітарних норм. Також закликав начальника відділу освіти В’ячеслава Петрука забезпечити контроль за фактами захворюваності на коронавірусну інфекцію серед дітей та працівників у всіх загальноосвітніх та дошкільних закладах міста: «Нехай директори збирають статистику і стежать, що там у них відбувається, бо по деяких колективах уже маємо підозри. Треба бачити чітку картину», – підкреслив він.

- реклама -

Утім, на обговорення комісії винесли можливість повернення деяких карантинних пом’якшень. Так уже з 23 червня, з огляду на звернення перевізників та жителів міста, начальник управління ЖКГ та інфраструктури Віктор Фіщук запропонував у  Володимирі відновити пасажирські перевезення з дотриманням карантинних обмежень – лише “сидячі” місця, масковий режим і регулярна дезінфікація. Міська комісія ТЕБ та НС підтримала таке рішення.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

18 − 11 =