Новини

Концерт і квіти: як в РДА вітали держслужбовців

Архів
27 переглядів

Із гарним концертом і вітаннями вшанували у райдержадміністрації держслужбовців і ветеранів у день їхнього професійного свята.

А розпочали урочистості ведучі – головний спеціаліст з питань внутрішньої політики оргвідділу Наталія Лазар і вчитель історії Березовичівської школи Любомир Гапон, котрі нагадали історичні дати, пов’язані з цим святом і безпосередньо – із нашим районом.

Так, першим представником Президента України районі у 1992 році став Петро Саганюк, а через рік його змінив Володимир Фальчук, котрого пізніше обрали головою районної ради й автоматично – головою РДА. У часи створення райдержадміністрації як державного органу виконавчої влади її керманичами були Ярослав Дубась, Михайло Веремчук, Юрій Михалець, Валентин Скуба, Володимир Савчук, а два роки тому районні клопоти лягли на плечі Наталії Василець – єдиної жінки у цім списку.

У 2008 році був започаткований щорічний всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець», у якім взяли участь 282 працівники РДА у номінаціях «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст», 20 із них представляли наш район на обласному етапі, а двоє – Юлія Пашкова і Катерина Підгурець вибороли перемоги в області й захищали честь краю на всеукраїнському етапі у Києві. Добрі результати і у цьогорічнім такім конкурсі – тут кращими стали Наталія Гуль – начальник відділу фінансово-господарського забезпечення апарату і Мирослава Адаменко – державний реєстратор сектору реєстрації, котравиборола призове місце і в обласному етапі. Грамоти переможцям вручили голови РДА і райради Наталія Василець та Роман Гук.

Ще ведучі навели такі цікаві факти: від часу створення РДА тут працювали 387 держслужбовців, нині їх є 76, наймолодша з них – головний спеціаліст відділу управління агропромислового розвитку Альона Шевчук, а найстарший – його керівник Юрій Кравчук. Найменший стаж роботи – більше місяця – у Оксани Бобік – провідного спеціаліста відділу ведення державного реєстру виборців, а найсолідніший – понад 36 років, – у Валентини Ващук, начальника бюджетного відділу управління фінансів. Є у дружній родині державних працівників і подружня пара – Алла та Мирослав Дідуни, котрі поєднали свої долі десять літ тому, завдячуючи… спільній роботі.

Згадали на цім святі і ветеранів держслужби – усім їм діти дарували квіти. А пісенні вітання линули від вокальної групи народного аматорського хору культпрацівників району «Любисток», від дуету Надії Козічук та Сергія Юхно, від тріо «Серця трьох», веселі й жартівливі мелодії дарували вихованці районного будинку школяра та його філії у Льотничівській школі.

А на завершення свята усі дружньо сфотографувалися на згадку біля приміщення райдержадміністрації.

Тетяна АДАМОВИЧ.

Коментарі
Теги: День держслужбовця, район, РДА, Тетяна Адамович
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up