На головну Новини Концерт на подвір’ї Березовичівськoї амбулаторії

Концерт на подвір’ї Березовичівськoї амбулаторії

163

Напередодні Дня медичного працівника святкова атмосфера панувала у дворі комунального закладу – Березовичівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Колектив закладу очолює завідувачка, досвідчена сімейна лікарка  Лариса Садкова, трудяться у ньому сімейний лікар Ігор Чорний, сімейні медичні сестри Руслана Ковальчук, Олена Лукашик, Ольга Семенюк, Наталія Сачук, фельдшер Вадим Кручковський, водій Сергій Сачук та молодша медична сестра Тетяна Кручковська.

Подякувати медикам за їхню працю та створити піднесений настрій у такий непростий період нашого буття прийшли представники усіх закладів соціальної сфери старостинського округу. Слова  вдячності медикам за нелегку працю, відповідальність, професіоналізм та готовність у будь-який час прийти на допомогу людям прозвучали від голови Війницької ОТГ  Сергія Вербицького, в.о. старости Березовичівського старостинського округу Юрія Ковальчука, директорки й педагогині-організаторки місцевої школи Тетяни Пилипюк і Людмили Каліщук, завідувачки сільського закладу дошкільної освіти Руслани Цихоцької. А ще у цей день було багато квітів та щирих побажань тим, хто своє життя присвятив турботі про здоров’я людей.

- реклама -

Просто на подвір’ї, щоб дотримуватись необхідної соціальної дистанції та правил карантину, для медперсоналу амбулаторії з концертною програмою виступили працівниці будинку культури  Оксана Лещук-Янчук та Дарина Приходько, учасниці гуртків Юлія Дідун і Оксана Мельничук, учні місцевої школи  Максим Цизь, Христина та Дарина Кугай. Медичні працівники АЗПСМ були приємно вражені й розчулені такою увагою та щиро дякували за цей неочікуваний сюрприз-привітання.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

7 + чотири =