На головну Новини Коронавірус на Володимирщині: перший випадок

[ОНОВЛЕНО] Коронавірус на Володимирщині: перший випадок

517

У мешканки Володимир-Волинського району після пройденої ПЛР-діагностики виявили коронавірусну інфекцію, повідомляє офіційний сайт міської ради.

Днями до Володимир-Волинського ТМО звернулась 42-річна мешканка Володимир-Волинського району зі скаргами на утруднене дихання та підвищену температуру. Лікарями було проведено обстеження, пройдений жінкою експрес-тест дав негативний результат. Однак медики запідозрили захворювання на коронавірус, тому направили біоматеріали на аналізи методом ПЛР.

- реклама -

Сьогодні отримані результати діагностики, що підтвердили у пацієнтки захворювання коронавірусом.

В оперативному порядку було зібрано дистанційні засідання міського та районного штабів з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації. Визначено, що жінка могла інфікуватися від рідних, які прибули з-за кордону.

На даний час поліція проводить роботу з контактними особами, а також проводиться дезінфекція імовірних місць перебування хворої.

Пацієнтку переміщено до Волинської обласної інфекційної лікарні.

Як повідомляє інтернет-видання “Буг”, жінка-підприємець проживає у селі Підгайці Володимир-Волинського району, проте працювала у Володимирі-Волинському в місцевому магазині.

Як повідомили БУГу, рідня жінки близько двох тижнів тому повернулася з Арабських Еміратів.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

десять + 9 =