На головну Новини «Коронавірусні» рішення позачергової сесії міської ради

«Коронавірусні» рішення позачергової сесії міської ради

71

На позачергову сесію міськради зібралися депутати у зв’язку з потребою затвердження протиепідемічних заходів. Перед входом до сесійної зали керуюча справами міськвиконкому Ірина Ліщук пропонувала кожному марлеві маски, але скористалися її пропозицією не усі – хтось уже прийшов зі своєю маскою, а хтось волів обходитися без неї.

Порядок денний включав всього одне питання – Про затвердження плану заходів із протидії поширенню захворювань, спричинених коронавірусом. Але перед початком із депутатським зверненням виступив депутат Олег Тимосевич. Воно стосувалося подій, які відбувалися в Мінську на засіданні Тристоронньої контактної групи, а також інших рішень, прийнятих владою вже під час карантину. «У жодній країні, прикриваючись пандемією, не проштовхують доленосні і сумнівні рішення. Мовчати ми не маємо права. Пропоную висловити жорстку позицію щодо такої поведінки», – заявив він і запропонував колегам підписати текст звернення.

- реклама -

У ході обговорення порядку денного заслухали головну лікарку ЦНПМСД Катерину Чубок, завідувача Володимир-Волинського міськрайонного відділу ДУ «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я» Валерія Оніщука, начальника відділу освіти В’ячеслава Петрука, начальницю районного управління Держспоживслужби Надію Лозовицьку та інших відповідальних осіб.
У ході обговорення, зокрема, дійшли згоди про необхідність закриття на карантин усіх ринків, у тому числі «продуктового», а також потребу дозволити роботу ветеринарним аптекам та крамницям, де можна придбати корм для тварин – адже якщо домашній улюбленець захворіє, його необхідно буде лікувати, не чекаючи завершення карантину.

Серед іншого депутати, зокрема, вирішили не стягувати орендну плату за комунальне майно з підприємців, які змушені припинити свою діяльність на час карантину. Таким суб’єктам рекомендують звернутися з письмовим зверненням до органів місцевого самоврядування про припинення нарахуванням орендної плати та сплату комунальних послуг у випадку припинення роботи на період встановлення карантину.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

5 × чотири =