На головну Анонси «Короновані вродою» близнючки змагатимуться за солідний приз

«Короновані вродою» близнючки змагатимуться за солідний приз

36

   На цьогорічному «Княжому» – чимало цікавих новинок, але найкрасивішою з них стане перший на Західній Україні конкурс краси серед близнючок. Сестри, які переможуть у ньому й завоюють титул «Короновані вродою», отримають також грошовий приз – 10 тисяч гривень.

Серед близнючок, які зголосилися до участі, є й медійні персони – їх ви могли бачити в ефірі центральних телеканалів і читати про них у ЗМІ. Але імена найвідоміших учасниць організатори поки що тримають в секреті.

- реклама -

Натомість відомо, що конкурс також матиме історичну складову. Так, дівчата повинні підготувати представлення своєї пари, розповісти про свої хобі та презентувати образ жінки княжої доби – як вони її уявляють. Крім того, учасниці покажуть хореографічний номер і дефіле. А ще в одному з конкурсів глядачі дізнаються, наскільки правдивим є стереотип про міцний телепатичний зв’язок між близнятами – це перевірять, задаючи сестрам однакові запитання і звіряючи їхні усні і письмові відповіді.

   «Короновані вродою» буде видовищем цікавим і дуже красивим – запевняють організатори. Відбудеться воно у неділі на Сцені дійств, початок – о 16.00.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

12 + шістьнадцять =