На головну Новини Коровай і подарунки для семи золотих пар

Коровай і подарунки для семи золотих пар

49

Традицією стало на День міста вшановувати подружні пари, які разом прожили 50, 55, 60, 65 років. За десять років проведення свята привітали 91 таке подружжя. З них було три пари, які прожили у шлюбі  65 років та відзначали «залізне весілля», а також 11 пар, які відзначали «діамантове весілля» – 60 років спільного життя. На святі на учасників та гостей чекало справжнє весілля з молодятами, «мастилихами», дружками, короваєм, подарунками, оркестром «Арсен» (під керівництвом Володимира Шостакевича), дружбою – Романом Віслобоковим та незмінною ведучою Наталією Авдієнко.

Цього року Петро та Ізольда Франчуки, про яких наша газета розповідала у попередньому номері, святкували 60-річний ювілей. А 50 років шлюбу відзначали подружжя Йосипа та Наталії Чижів, Євгена і Галини Олейників, Петра й Валентини Вавренюків, Миколи й Антоніни Климуків, Івана і Тетяни Біяновихта Анатолія і Людмили Фоменків. З такої нагоди, до молодят завітав міський голова Ігор Пальонка, який привітав ювілярів та вручив пам’ятні дипломи та подарунки. 

- реклама -

Подружні пари розповідали про своє знайомство, весілля і життя. За півстоліття вони пережили веселі і сумні хвилини, підтримували одне одного у важкі часи, виховали дітей, а зараз тішаться онуками та правнуками. Як і годиться, на весіллі були і келихи з шампанським для молодят, і весільний коровай та «перший» шлюбний танець. А рідні та близькі, які прийшли привітати своїх батьків і дідусів з бабусями, віншуючи їх побажаннями на многії  літа, подекуди вигукували “Гірко молодим!”.      

До танцю молодят та гостей свята запрошував оркестр «Арсен» та гурт «Кумки-любки» (керівниця Ірина Владарчук), а розважальною програмою порадував виступ жіночого вокального колективу «Молодички» (керівницяЛілія Панасюк) із Зимного.

Із поважних причин не всі пари мали змогу завітати на свято, тому до них у гості з привітаннями та подарунками приїхали заступник міського голови Андрій Гудим, дружба Роман Віслобоков та «мастилиха» Наталія Ярошук.

Організатори дякують Володимир-Волинському хлібозаводу за смачний весільний коровай.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два × пять =