На головну Новини Кошти на харчування для поліції і добровольців

Кошти на харчування для поліції і добровольців

113

   Із резервного фонду бюджету Володимира виділили 235 520 гривень на забезпечення харчування працівників поліції, територіальної оборони та добровольців, які охороняють територію громади. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні міськвиконкому 17 березня. На вівторковому брифінгу міський голова Ігор Пальонка розповів, чим зумовлена така стаття витрат і кого, відповідно до прийнятого рішення, мають фінансувати.

   «Коли розпочалася війна, і поліція з добровольцями та членами ТРО вели цілодобове чергування у місті, ми забезпечили їм можливість харчування гарячою їжею, – розповів Ігор Пальонка. – Годували по графіку, а їжу готували у садочках № 8, № 2 та Зарічанському з продуктів, наданих мешканцями міста і спонсорами. Утім, ці запаси продуктів практично вичерпалися. Тож відділ освіти  гуманітарного управління звернувся з проханнями  виділити кошти на закупівлю продуктів для подальшого забезпечення охоронців міста гарячим харчуванням».

- реклама -

   Втім, зауважив міський голова, доцільність цих витрат вивчатимуть, бо наразі небагато є тих, хто потребує забезпечення харчуванням. «Тож кошти виділені, але жодної копійки поки що не витрачено. Фактично вони зарезервовані, щоб у разі, якщо з’явиться потреба організувати харчування, ми були готові оперативно це зробити», – пояснив Ігор Пальонка.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

1 × 5 =