На головну Новини Кошти «соцеконому» для освітніх установ міста

Кошти «соцеконому» для освітніх установ міста

29

Робочий день народного депутата Ігоря Гузя у  місті розпочався із традиційної півгодинної зустрічі з міським головою Петром Саганюком. Після цього  парламентар  звітує перед громадою.

Цього разу він зустрівся із педагогічними колективами кількох навчальних закладів. Так, у спецшколі-інтернаті директор Богдан Гудим розповів про проблему із набором учнів. Це зумовлено тим, що дітей з інвалідністю адаптовують для навчання у місцевих навчальних закладах або ж в установах з інклюзивною освітою.

- реклама -

За кошти «соцеконому», а це понад 600 тисяч гривень, за сприяння нардепа на території педколеджу ім. А. Ю. Кримського реконструювали проїзди та пішохідні доріжки, придбали закладу мультимедійні проектори, ноутбуки. Подякував директор установи Микола Савельєв і за інтерактивне обладнання для навчання за програмою «Нова українська школа».

До Дня міста біля  НВК № 3 планують завершити облаштування дитмайданчика зі штучним покриттям. Кошти на ці потреби з держ бюджету залучив Ігор Гузь. Загалом за останні два роки за його сприяння для потреб учнів купили ще й комп’ютер, ноутбук, принтер та телевізор.

Також  нардеп зустрівся із колективом ВПУ. Першочергово у закладі потрібний ремонт приміщення їдальні. Тому заступник директора установи Володимир Пашко просив посприяти у виділенні бюджетних коштів на ці роботи.

У гімназії батьки, педколектив та директор Олександр Романюк серед нагальних потреб назвали ремонт приміщення спортзалу, облаштування роздягалень та душових кабін.  Торік  за 200 тисяч  гривень  з «соцеконому» установі придбали музичне обладнання та облаштували дитячий майданчик. Окрім того, за підтримки Фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» вшанували кращих учнів гімназії – переможців олімпіад.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

15 + дванадцять =