На головну Новини «Космічна»  співпраця із КБ «Південне»

«Космічна»  співпраця із КБ «Південне»

29

Завдання від конструкторського бюро «Південне» Володимир-Волинський науково-виробничий комплекс ПрАТ «Мікроклімат» одержав ще торік.  Виконати його було непросто, бо державне замовлення завжди перебуває під особливим контролем, а таке, пов’язане із космічною галуззю, за словами, заступника директора із виробництва В’ячеслава Шарка, вимагає підвищеної відповідальності.

Це не перше вагоме замовлення із Дніпра, НВК «Мікроклімат» уже виготовляв свої чисті приміщення для «Південного заводу». Отож цей виріб – не новий для колективу, подібні підприємство випускає постійно для різних галузей народного господарства, насамперед, медицини та фармакології. Та у цьому випадку проектування, зважаючи на специфіку сфери використання, тривало близько п’яти місяців, після прискіпливої оцінки замовників, що зайняла теж немалий час, почався монтаж , а це ще плюс три місяці, далі тривали всі необхідні за технічними умовами процеси. Площа нового чистого цеху – 275 квадратних метрів при восьмиметровій висоті центрального залу, ще 210 квадратних метрів займають інші приміщення.

- реклама -

За повідомленням агенції оборонних новин Defense Express, у новому цеху, де дотримується повна стерильність, а клас чистоти досягає 100000 за стандартом США 209D, можна одночасно виготовляти та випробувати по три космічних апарати  з вагою кожного до двох тонн.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

7 + 17 =