Новини

Кожен другий українець користується «Дією» для отримання держпослуг

Новини
239 переглядів

Згідно з результатами опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), у 2025 році 59% українців отримували державні послуги онлайн. Міністерство цифрової трансформації повідомляє, що 48% респондентів використовували для цього застосунок або портал «Дія».

Дослідження демонструє динаміку покращення цифрових навичок: якщо раніше 44% опитаних не могли користуватися сервісами через відсутність компетенцій, то у 2025 році цей показник впав до 22%. Серед тих, хто не використовував онлайн-інструменти, 77% зазначили, що просто не мали потреби в отриманні державних послуг протягом звітного періоду.

Статистика найпопулярніших сервісів у 2025 році:

  • Витяги та довідки з реєстрів: 15%
  • Пенсійні послуги: 15%
  • Сервіси для водіїв: 13%
  • Оформлення субсидій: 12%
  • Податкові послуги: 12%

Запити респондентів щодо цифровізації нових послуг:

  • Отримання закордонного паспорта: 23%
  • Отримання паспорта України: 17%
  • Зміна місця реєстрації: 17%
  • Купівля автомобіля: 16%
  • Ведення малого бізнесу: 11%
Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up