Новини

Краса від малюнків на шкірі до кінчиків волосся у «Tatoo studio»

Архів
5 переглядів

Клієнти «Студії татуажу» найчастіше роблять татуювання на руках, ногах і спині. Це можуть бути різноманітні надписи, квіти, дерева. Вік бажаючих зробити тату – від 15 до 65 років. Крім татуювання, у студії надають різні послуги, які набирають все більшої популярності у нашому місті, такі як перманентний макіяж, мікроблейдинг брів, ламінування та нарощування вій, а також абсолютно нові косметичні процедури – плазмоліфт та ін’єкції ботоксу. Про маловідомі послуги розповідає Альона Якимчук, майстер тату і татуажу, нарощення вій, косметолог і власниця студії.

Уколи краси та макіяж, що тримається три роки

З допомогою нового апарата Plasma Pencil, який використовують у студії краси, можна підняти верхню повіку, усунути «мішки під очима», видалити доброякісні новоутворення, невуси, папіломи, бородавки, судинну куперозну сітку, видалити або значно згладити шрами, рубці і розтяжки, прояви постакне, позбутися родимих плям і гіперпігментації.

Ін’єкції ботоксу («уколи краси») прекрасно борються з мімічними зморшками, тому користуються популярністю серед жінок різного віку. Ботокс – це препарат, основним діючим компонентом якого є нейротоксиновий комплекс ботулотоксину типу А. При попаданні нейротоксину в м’язи блокується передача імпульсів по нервових волокнах. При цьому певні групи м’язів розслабляються, а інші – натягуються. Якщо правильно вибрати точки введення ботоксу, то можна легко позбутися від зморшок і складок шкіри між бровами, біля зовнішніх куточків очей.     Найбільшою популярністю у «Студії татуажу» користується ботокс для губ, адже ознаки старіння шкіри навколо губ з’являються одними з перших. За допомогою даних ін’єкцій можна повернути рівний і красивий контур без хірургічного втручання. При цьому легко усуваються зморшки навколо лінії рота, вирівнюється рельєф шкіри. Слід зазначити, що існує помилкова думка, що реально накачати губи ботоксом, але це не зовсім правда. Для збільшення їх об’єму застосовують спеціальні наповнювачі на основі синтетичної гіалуронової кислоти. Вони вважаються абсолютно безпечними для здоров’я і називаються філлери. Тільки комбіноване введення ботокса і даної кислоти використовують при занадто тонких губах для збільшення їх об’єму.

Перманентний макіяж ще одна модна сучасна технологія, яку з успіхом застосують у «Студії татуажу». Вона дозволяє жінкам не лише виглядати привабливо, але і приховати деякі дефекти. Перманентний макіяж, татуаж, мікропігментування, дермопігментування, дермографія, коригувальний напівперманентий макіяж, мікроімплантація пігментів, тату-макіяж – всі ці терміни означають одне і те ж. Так що ж це таке? По суті – це неглибоке татуювання, процедура, при якій у верхні шари шкіри спеціальною голкою вводиться фарба. Воно дозволяє підкреслити і поліпшити природні риси обличчя, а в деяких випадках навіть змінити. Можна приховати наслідки від старих травм – замаскувати шрами, зорово виправити або зменшити асиметрію губ або очей та ін. Татуаж просто незамінний для тих жінок, у яких є алергія на косметику. Майстер зробить чіткий контур губ, або змінить його так як побажаєте, поліпшить форму брів, «намалює» підводку очей і багато іншого. Такий макіяж тримається від трьох до п’яти років.

Мікроблейдинг брів – процедура дуже схожа на татуаж. Вона також передбачає введення пігменту під шкіру, але принцип дії трохи відрізняється. Якщо при татуажі фарбувальний склад вводиться з допомогою машинки, то при мікроблейдингу вся відповідальність лягає виключно на плечі майстра. Саме він вводить пігмент під шкіру за допомогою спеціального пристосування, що нагадує найтонший скальпель. Тому фарба не проникає дуже глибоко і завдяки цьому практично не розтікається. А результат буде максимально природним, так як можна створити тонкі волоски різної довжини, що практично не відрізняються від натуральних. Мікроблейдинг дозволяє коректувати форму брів і досягає ефекту їх максимальної природності, буквально створюючи 3D-ефект. Процедура рекомендована в таких випадках: дуже тонкі брови; асиметрія брів; неправильна форма; дуже світлі і практично непомітні волоски; повна відсутність брів (наприклад, після невдалої корекції або опіків); шрами або рубці.

Кожна процедура має свої плюси й мінуси, тому перед початком проведення слід обов’язково проконсультуватися з майстром, наголошує Альона Якимчук.

Вогонь, що стриже… волосся

Універсальний майстер –перукар «Студії татуажу» Оксана Федорович розповідає про сучасні процедури догляду за проблемним волоссям, особливо пошкодженим, ламким і посіченим.

 Кератинування або «бразильське» вирівнювання – це  інноваційна процедура догляду, яка відновлює структуру волосся, інтенсивно зволожує і наповнює його життєво-важливими кератиновими протеїнами. Це найсучасніше рішення боротьби з неслухняним та кучерявим волоссям. Воно стає рівним, еластичним і блискучим. Засіб заповнює волосся кератином, відновлюючи структуру волосся зсередини, що дозволяє відновити навіть дуже пошкоджене волосся. Молекули кератину забезпечують відновлення після фарбування, хімічної завивки та інших шкідливих процедур, а також покращують їхню структуру, захищають від шкідливого зовнішнього впливу.

Ламінування  – це новий підхід до відновлення структури пошкодженого волосяного покриву голови. Процедура полягає у покритті волосся спеціальної захисною плівкою, яка містить живильні речовини і зволожуючі компоненти (протеїни пшениці, сої, фітоекстракти деревію, ромашки, хмелю). Це в’язка прозора рідина без запаху, безбарвна, не містить консервантів, не викликає алергію.  Засіб  ніжно обволікає кожну волосину, не склеюючи між собою. Волосся значно збільшується в об’ємі, активніше починає рости.

Екранування використовується для надання волоссю блиску. Її ще називають «шайнінг», від англійського «shine» – «сяйво». Суть її полягає в нанесенні на тонке, сухе, посічене а також пошкоджене хімічною завивкою або випрямляючою праскою волосся, спеціального складу, що складається з вітамінів, соєвого білка і амінокислот. Не варто плутати екранування з ламінуванням. Обидві процедури спрямовані на лікування і відновлення волосся, а головною відмінністю між ними є тільки різний спосіб впливу на волосся. Ламінування живить волосся ззовні, а при екрануванні відновлення відбувається зсередини. Досить часто рекомендують проводити обидві процедури в комплексі, так як в цьому випадку отримуєте подвійний ефект: захисний верхній шар від ламінування і збережена волога усередині волосини завдяки екрануванню.

«Fire Cut» (лікування або стрижка вогнем, пірофорез) – це спеціальна процедура для оздоровлення, а також зміцнення структури волосся. Підходить абсолютно для всіх типів волосся. Рекомендується проводити, коли волосся виглядає сухим, виснаженим, тьмяним, ламким з посіченими кінчиками, наприклад, після хімічної завивки або частого фарбування. В чому ж суть процедури? Після миття голови, на волосся наноситься спеціальна маска або ампульний концентрат, внаслідок чого волосся насичується протеїнами, кератином, амінокислотами та іншими корисними речовинами. Потім відбувається обробка відкритим вогнем. При цьому майстер бере палицю (або інструмент, який схожий на довгі ножиці), на одному кінці якої намотана вата, і намочивши її у спирті, підпалює. Локони обробляються по всій довжині за винятком прикореневої зони. Пірофорез займає лічені хвилини. Після вогняної обробки за допомогою рушника знімаються «кульки», які утворюються на кінчиках волосся від полум’я. Потім на свіжозапаяні кінчики наноситься спеціальний засіб і зволожуюча маска. Пасма промиваються холодною, а потім гарячою водою; в кінці майстру залишається лише висушити волосся, щоб зробити укладку.

Прикореневий об’єм волосся Bouffant – це процедура, за допомогою якої досягається ефект природного прикореневого об`єму. Після її застосування можна забути про щоденне укладання волосся, адже ефект від неї триває від чотирьох до шести місяців. Суть процедури полягає у нанесенні спеціального засобу на прикореневу зону волосся. При цьому впливу на структуру волосся не відбувається. Волосся фіксуються спеціальними бігудями, після чого на них наноситься косметичний засіб, призначений для біозавивки. Через певний час волосся промивають і сушать. Склад препарату передбачає наявність в ньому екстракту прополісу, який перешкоджає можливій появі подразнення на шкірі голови. До складу біозавивки також входить речовина цістіамін, завдяки якій відбувається реструктуризація волосяних волокон. За рахунок цього забезпечується збільшення їх обєму. Цістіамін також нормалізує рН-рівень у волоссі, що запобігає його ламкості та жирності.

                                                                 Ірина ПОЛЯКОВА.

Адреса “Студії татуажу”:

вул. 20-го липня, 8 а.

Телефони: 0635996661, 0634384875, 0969399276. 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up