На головну Війна “Крила матері” із захисними сітками

“Крила матері” із захисними сітками

113

Щоб зберегти життя українських воїнів, які боронять нашу землю від загарбників, вкрай потрібні не лише зброя та бронежилети, а й маскувальні засоби, такі як маскувальні сітки і костюми-«примари». Їх ще з 2015 року активно плетуть в громадській організації «Крила матері», яку заснувала Діана Шевчук. Скільки десятків чи сотень кілометрів виплели їх за цей час, сказати важко. Та з початком повномасштабної війни потреба в сітках та «примарах» зросла в рази, тож у приміщенні Центру культурних послуг (нині РБК) жінки працюють, не покладаючи рук, аби забезпечити наших захисників маскуванням, яке рятує життя.

Робота ця довга й кропітка, тому, каже пані Діана, вільні руки ніколи не будуть зайвими. Є потреба і в матеріалах, та й у фінансах, адже сітки, які стають основою маскувальних засобів, фарбу, щоб пофарбувати тканину у потрібні кольори, та мішки, з волокон яких потім плетуть примари, купують власними силами.

- реклама -

Охочі фінансово підтримати роботу маскувальниць можуть переказувати кошти на картку Приватбанку 4731219123258596 (Шевчук Діана Сергіївна). А ті, хто мають бажання долучитися до роботи, можуть зателефонувати за номером 0636226659, щоб узгодити час і всі деталі.

Детальніше про надзвичайно корисну волонтерську діяльність «Крил матері» читайте у наступному номері газети.

*Публікацію створено за сприяння Української Асоціації Медіа Бізнесу.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

1 × три =