На головну Новини Кухня  для  «Жовтої  парасольки»

Кухня  для  «Жовтої  парасольки»

92

   У кожної дитини є мрії, але якщо у більшості дівчаток та хлопчиків вони подібні, то є діти, у яких і життя, і бажання особливі. У інклюзивно-ресурсному центр «Жовта парасоля» працівники, інтенсивно займаючись  з дітьми із інвалідністю, постійно дбають і про розвиток установи. Разом із вихованцями вони створили стенд, на якому візуалізували головні мрії та бажання. Серед них – облаштування кімнати соціально-побутової адаптації із справжньою кухнею, де б діти навчались куховарити, робити чай для дружніх посиденьок, розігрівати принесений із собою перекус та виробляти необхідні для життя навички самообслуговування.

Перший крок до здійснення цієї мрії було зроблено за підтримки міської організації Радикальної партії Олега Ляшка. Відвідуючи нещодавно інклюзивно-ресурсний центр, голова організації Дмитро Юзвенко та депутат міськради Роман Горошкевич взяли одне з бажань діток до уваги, а незабаром привезли та подарували центру кухонні меблі, виготовлені за  спеціальним замовленням для такої кімнати.

- реклама -

-Здійснювати дитячі мрії дуже приємно! Сподіваємось, незабаром усі бажання вихованців інклюзивно-ресурсного центру «Жовта парасоля» стануть реальністю, – прокоментував голова міської організації РПЛ Дмитро Юзвенко, – а ми намагатимемось і надалі підтримувати дружні стосунки, які вже зав’язались у нас з колективом центру та батьками вихованців.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

14 − 12 =