Новини

Кукурудза, вирощена ФГ «Євгена Шелепіни»,  у книзі рекордів України

Архів
7 переглядів

  Фермерське господарство «Євгена Шелепіни» потрапило до книги рекордів України. Про це йдеться на сторінці у Фейсбук Сингента Україна.

Провідна агрокомпанія «Сингента»  допомагає покращити глобальну продовольчу безпеку, надаючи мільйонам фермерів можливість ефективніше використовувати наявні в них ресурси.

Завдяки  досвідченим селекціонерам і науковцям пропонує аграріям у всьому світі краще насіння, засоби захисту рослин та передові агротехнології, дотримуючись найвищих стандартів у виробництві і бізнес-етиці, базованих на принципах прозорості, справедливості і сумлінності.

Представники Національного реєстру рекордів з відповідним сертифікатом 11 жовтня завітали до Володимира-Волинського, а саме на поля ФГ «Євгена Шелепіни», що у селі  Заріччя,  де був встановлений рекорд України «Найбільший урожай гібрида кукурудзи, зібраний з одного гектара». Результати врожайності вразили всіх присутніх агрономів і навіть працівників компанії «Сингента» – 19 075 кілограмів  кукурудзи зібрано з одного гектара поля за вологості 26 %.

«Вдячні ФГ «Євгена Шелепіни» за можливість організувати посіви наших гібридів на теренах Волині, а особливо головному агрономові господарства Смику Петрові Адамовичу. Саме завдяки його клопіткій багаторічній праці вдалося досягти таких високих показників урожаю», – йдеться на сторінці компанії.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up