На головну Новини «Культурний наступ» для придбання автомобіля для ЗРП

«Культурний наступ» для придбання автомобіля для ЗРП

146

У культурно-мистецькому центрі міста Володимира відбувся благодійний аукціон «Культурний наступ», організований місцевими волонтерками Ольгою Жигуновою,  Іриною Костюк та Оленою Токарєвою, у співпраці з волонтером із Нововолинська Олександром Ільницьким, керівництвом 39-го ЗРП та директоркою КМЦ Оксаною Спольською. На аукціон виставили 37 різноманітних мистецьких лотів, а крім них, відвідувачі могли пригоститися кавою, смачною випічкою чи придбати букетик запашної лаванди за довільне пожертвування у скриньку. Гостей закликали бути щедрими, адже кошти збирали на важливу справу – придбання автомобіля для 39-го ЗРП.

Провести аукціон погодився луцький шоумен, ведучий заходів Сергій Абрамчук. Представник зенітно-ракетного полку, якого запросили до слова, зауважив, що назва заходу «Культурний наступ» є надзвичайно влучною. Адже те, що нас відрізняє від окупантів, – це, власне, наявність своєї, не краденої і не привласненої культури. Одним із флагманів унікальної української культури, відомим в Україні і у світі є володимирський митець, «волинський Фаберже» Анатолій Бойко. Він не лише представив на аукціон власний ексклюзивний виріб, унікальність якого підтверджена сертифікатом, але й розповів, що чимало витворів виставляє на міжнародних аукціонних майданчиках з умовою, що кошти від їхнього продажу буде скеровано на потреби ЗСУ.

- реклама -

Серед виставлених на продаж лотів були легендарна марка з кораблем, вишиті картини Наталії Воробей, Оксани Саганюк та Тетяни Коротун, годинник з гільзами замість цифр Валерія Атласа, книга історика Ярослава Грицака «Подолати майбутнє», в’язана іграшка Руслани Маркевич, срібний медальйон-згарда «Берегиня», декоративні інсталяції майстра Армена Захаряна, екоторбини і футболки з унікальним розписом, сертифікат на фотосесію фотографині Оксани Спольської, дряпачка для котика, картини Олени Салабай, Ігоря Мацюка, Наталі Бідзюри, Світлани Федосєєвої, Наталі Матеуш, Зіни Петровс та багато інших. Деякі з них купували майже одразу, за інші ж розгорялися гарячі торги зі зростанням ставок. Найдорожче продали витвір Анатолія Бойка – за 3050 гривень, воєнний пейзаж Ігоря Мацюка за 3000 гривень, картину Наталі Матеуш за 2750 гривень та ковану булаву Валерія Атласа за 2000 гривень.

Загалом за продаж лотів вдалося виручити 14 770 гривень. Ще 2824 гривень вторгували з продажу кави, солодощів та лаванди. До слова, аукціон триває й онлайн уже більше двох місяців, відтак за цей час з продажу лотів зібрали 20050 гривень. Ще 23 260 гривень зібрано завдяки ініціативі «Благодійна кава». Відтак на придбання автомобіля для 39-го ЗРП накопичено 62 504 гривень.

Збір коштів продовжується, а аукціон в онлайн-форматі триває на сторінці «Благодійна кава» у фейсбуці. Долучайтеся!

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

десять − шість =