На головну Новини Купівля чи оренда житла — що краще?

Купівля чи оренда житла — що краще?

240

Обирати між купівлею та орендою доводиться не всім. Якщо ж вибір є, варто зважити переваги та недоліки обох варіантів та зробити вибір.

Власна нерухомість:

переваги купівлі житла

Нерухомість завжди має високу ціну, оскільки дає певну безпеку та впевненість. Якщо ви хочете вкласти кошти в купівлю житла, то отримаєте такі переваги:

  • економія коштів;
  • можливість змінювати дизайн та планування;
  • прописка;
  • гарантія безпеки;
  • можливість заробітку.
- реклама -

Перш за все ви зможете зекономити кошти. У власній квартирі платити доведеться лише за комунальні послуги, і цю суму можна певною мірою регулювати. Оренда житла — це декілька тисяч додаткових витрат, тобто квартира за 5 тисяч обійдеться у 60 тисяч на рік. Це чимала сума, яку можна вкласти в ремонт власного помешкання або в іпотеку.

Власне помешкання — гарантія того, що завтра вас не виселять із квартири. Договір оренди теж дає певні гарантії, проте в наших реаліях краще бути уважним до деталей договору. Крім того, ви можете придбати недорогу нерухомість Нововолинська та здавати її в оренду. Пасивний дохід ніколи не буде зайвим, а приміщення залишиться у вашій власності.

Своя квартира — це можливість отримати прописку та користуватися її перевагами.

Чому варто орендувати житло?

Оренда житла також має свої переваги. Ви можете вивчити оголошення на сервісі OLX та вибрати квартиру, яка повністю відповідає вашим потребам. Це може бути житло біля роботи або в центрі міста, на околиці або за містом.

У такому разі можна не перейматися тим, що відбувається навколо будинку: якщо поблизу побудують шумний ТРЦ, ви завжди зможете змінити помешкання. Щоб винайняти квартиру, не треба брати іпотеку або ризикувати вкладенням у будівлю, якої ще немає. Ви платите певну суму та отримуєте товар у вигляді житла. Питаннями ремонту та контактами з ЖЕКом зазвичай займаються власники квартири, тому цей тягар не торкнеться плеча орендаря.

Орендоване житло — це можливість пожити в різних містах та районах, щоб обрати для себе ідеальне місце. А також перевірити, наскільки надійний будинок, у якому ви плануєте придбати житло.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один × 3 =