Новини

Купуйте «Створене захисниками»

Лайфстайл, Новини
168 переглядів

«Створено захисниками” – це бренд Міністерства у справах ветеранів України, що має на меті зробити товари і продукцію, виготовлені ветеранами-підприємцями впізнаваними та популярними.

Тривалий час проєкт був на паузі, але тепер відновлюють його. Спростили алгоритм участі, оновили договори та форми заяв і вимоги до пакета документів, аби кількість учасників збільшилася. Наразі їх вже 15. За понад місяць після апгрейду проєкту маркування отримали 10 ветеранських бізнесів.

Також Мінветеранів розширює коло співпраці і разом з Мінекономіки планує інтегрувати “Створено захисниками” у проєкт «Зроблено в Україні».

“Держава стає маркетологом ветеранів-бізнесменів. Адже унікальний бренд “Створено захисниками” популяризує, підсилює та підсвічує ветеранську продукцію на всеукраїнському рівні. І таким чином у ще один спосіб – дякує ветеранам за те, що захищали свою державу, а тепер підтримують її економіку”, — пояснює заступник міністра у справах ветеранів Максим Кушнір.

Продукцію, марковану “Створено захисниками”, вже можна зустріти на полицях Сільпо, Новуса та Ашану. Мінветеранів працює над масштабуванням проєкту. Тому запрошує ветеранів-виробників долучитись та подати заявку і перелік документів для отримання права використання бренду на електронну пошту stvoreno@mva.gov.ua

Коментарі
Теги: Ветерани-бізнесмени, маркуування продукції
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up