Новини

Квартет з італійським присмаком

Архів
51 переглядів

На День Незалежності  володимирчани мали можливість насолодитися співом луцького квартету «Luciano», який вже не вперше виступає у місті. Так, у березні вони  були конкурсі «Княжна-2017», а тепер дарували глядачам українські народні та повстанські пісні, а також світові хіти. Учасники гурту  Василь Закрева, Олександр Марач, Владислав Семенюк та Андрій Гранат – випускники Східноєвропейського університету ім. Лесі Українки, на базі якого і утворився  колектив.

«Luciano» вперше заявив про себе шість років тому з ініціативи Олександра Марача, котрий, «гуляючи» просторами Інтернету, натрапив на виступ інтернаціонального квартету «ІІ Divo». Пісня «Адажіо» у його виконанні надихнула на створення музичного гурту. Перший виступ відбувся у стінах рідного університету. Побачивши репетицію студентів, декан вишу запропонував заспівати на творчому звіті. Так хіт «Адажіо» став початком пісенної кар’єри.

– За два роки існування квартету відбулися зміни у його складі. Одні музиканти пішли, а на їх місце прийшли інші. І вже почали виходити на велику сцену, але про назву ніхто не й не подумав, – розповідає Олександр. –  Народний артист України Василь Чепелюк пропонував використати для неї пісню «Адажіо», але підказку знайшли під час підготовки твору з репертуару Лучано Павароті. Його ім’я видалось подібним до слів «лучани», «Луцьк». А ще від нього віяло Італією та оперною естрадою. Адже  половину  творів репертуару співаємо саме цією мовою, яку вивчали в університеті. Так виник український квартет з італійським присмаком.

Репертуар «Luciano» складається з тридцяти пісень. Є у колективу і власні твори , але поки їх ще мало, хоча вони вже мають свого слухача. На вивчення однієї пісні йде місяць-півтора, хоч інколи і  довше, так «На красуні Василині оженився Опанас вчили півроку. У найближчих планах музикантів випустити власний диск і влитися у конкурсно-фестивальну діяльність, як в Україні, так і за кордоном.

Жанна БІЛОЦЬКА

Коментарі
Теги: Жанна Білоцька, квартет "Luciano", музика
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up